Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 3000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469
SolarEdge Key SE1000-KEY

SolarEdge Key SE1000-KEY

Ceny wyświetlają się tylko registrowanym klientom.

W magazynie

SolarEdge Key jest narzędziem serwisowym, które umożliwia optymalizatorom mocy z niezależną... więcej

SolarEdge Key jest narzędziem serwisowym, które umożliwia optymalizatorom mocy z niezależną technologią optymalizowania IndOP™ komunikację z obcymi falownikami bez konieczności instalowania dodatkowego złącza.

Aby w trakcie instalowania móc zagwarantować bezpieczne napięcie, wszystkie optymalizatory mocy SolarEdge udostępniane są z aktywowaną funkcją SafeDC™: W przypadku podłączania tych optymalizatorów mocy do modułu solarnego dostarczają one bezpieczne napięcie stałe o wartości 1 V do momentu połączenia ich z falownikiem lub złączem zabezpieczającym i monitorującym SolarEdge oraz do momentu rozpoczęcia pozyskiwania energii.

W przypadku łączenia stringów z optymalizatorami mocy bez złącza zabezpieczającego i monitorującego bezpośrednio z obcym falownikiem przed podłączeniem stringu do falownika należy dezaktywować funkcję SafeDC za pośrednictwem SolarEdge Key.

Korzyści dla użytkownika:

  • Szybkie, jednorazowe uruchomienie dla każdego stringu
  • Gwarantuje bezpieczne napięcie dla optymalizatorów mocy w trakcie konserwacji lub w sytuacjach, w których potrzebne jest bezpieczne zasilanie prądem stałym
  • Mobilne i wytrzymałe urządzenie ręczne
  • Możliwość użycia dla kilku instalacji
Ostatnio oglądane