Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469
Jinko Solar Ecosystem
Jinko Solar Ecosystem
NOWOŚĆ

Jinko Solar Ecosystem

  • Jinko ESS
  • Jinko ESS
  • Jinko ESS
  • 7763

Ceny wyświetlają się tylko registrowanym klientom.

Memodo prezentuje nowy ekosystem Jinko Solar News: JinkoSolar wyłącznie @ Memodo  ... więcej
Typ baterii: Wysokonapięciowy lit
Faza: 1

Memodo prezentuje nowy ekosystem Jinko Solar

News: JinkoSolar wyłącznie @ Memodo  

 

Firma Memodo zapewniła sobie wyłączne prawa do dystrybucji w regionie DACH nowych produktów JinkoSolar w zakresie akumulatorów i falowników. Chiński producent JinkoSolar rozszerza swoje portfolio produktów o nowe komponenty fotowoltaiczne i zaprezentuje je po raz pierwszy na targach Intersolar 2022.  
To, co już wiemy: W przyszłości ma powstać 1-fazowy system typu "wszystko w jednym" składający się z hybrydowego falownika + akumulatora z funkcją zasilania awaryjnego. Ponadto firma JinkoSolar zaprezentuje system magazynowania niskiego napięcia, który można układać jeden na drugim, wraz z pasującym do niego falownikiem hybrydowym. Hybryda jest wyposażona w funkcję zasilania awaryjnego oraz wejście prądu zmiennego dla generatorów lub systemów modernizacyjnych. Ponadto JinkoSolar oferuje układane w stosy wysokonapięciowe systemy magazynowania o pojemności od 7,1 do maksymalnie 21,3 kWh. Będzie on kompatybilny z falownikami firm GoodWe i Sunways, a w przyszłości także z falownikami innych producentów. Niezbędny monitoring zapewni nowa aplikacja JinkoSolar. 

JinkoSolar @ Intersolar: Na targach Intersolar 2022 będziemy zbierać szczegółowe informacje na temat nowych produktów JinkoSolar. Będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem wszystkich kanałów. 

Nowości produktowe:

  • System Jinko All-In-One 5kW/10kWh (1-fazowy)
  • Jinko Monitoring App
  • System magazynowania niskiego napięcia Jinko z możliwością układania w stosy 4,6-13,8 kWh na wieżę (do 4 wież równolegle)
  • Hybrydowy falownik Jinko (1 i 3-fazowy) z funkcją zasilania awaryjnego i wejściem AC dla generatorów lub systemów modernizowanych
  • Wysokonapięciowy system magazynowania z możliwością układania w stosy Jinko 7,1-21,3 kWh. Kompatybilny z inwerterami hybrydowymi GoodWe i Sunways (inni producenci inwerterów w przyszłości).
Dodatki
Ostatnio oglądane