Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

PMT - Premium Mounting Technologies

Nie znaleziono wyników filtrowania!

pmt-unterkonstruktion

Pochodzący z górnej Frankonii producent, firma Premium Mounting Technologies, w skrócie PMT, posiada w swojej ofercie innowacyjne systemy montażowe, doskonale spełniające praktyczne wymagania. A to dlatego, że system do płaskich dachów EVOlution jeszcze w trakcie projektowania był nieustannie testowany w praktycznych warunkach. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu specjaliści doskonale wiedzą, o co chodzi na dachu. Wszystkie produkty testowane są przy użyciu prób w kanale aerodynamicznym i badań strukturalnych pod kątem ich praktycznej przydatności. Poza tym dla każdej instalacji planista przygotowuje indywidualną statykę projektu.

W swojej najnowszej wersji system do płaskiego dachu PMT EVO 2.0 potrzebuje jeszcze mniejszego obciążenia niż dotychczas. Zachowano rekordowo szybki i prawie beznarzędziowy montaż przy pomocy techniki zatrzaskowej. Dzięki szerokim profilom z pustymi komorami z zawansowaną technologicznie matą ochronną system bezpiecznie leży na dachu razem z wyliczonym balastem. Kompatybilność mat ochronnych ze wszystkimi rodzajami pokryć dachowych jest dodatkowo potwierdzona certyfikatami.

Dla dotychczas trudnych w wykonaniu dachów krytych folią i płytami warstwowymi firma PMT oferuje nowy system PMT Flat Direct System. W tym przypadku całą powierzchnię modułu układa się na dachu bez „przebijania” i ewentualnie mocuje tylko do górnej krawędzi dachu. Łatwo i efektywnie bez utraty gwarancji producenta.

Obecnie oferujemy konstrukcje producenta PMT do systemów fotowoltaicznych od 150 kWp.

Ostatnio oglądane