Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 3000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 696 055 208

SolarEdge Moduły ze zintegrowanym optymalizatorem mocy

solaredge-module-mit-integriertem-leistungsoptimiererProducent falowników SolarEdge oferuje teraz również inteligentne moduły solarne. Cecha szczególna: Moduły SolarEdge wyposażone są w zintegrowany optymalizator mocy. Moduły solarne wyposażone w optymalizatory szczególnie sprawdzają się w przypadku dachów z zacienieniem lub do dachów z różnymi kierunkami ustawienia. Dzięki ukierunkowanemu śledzeniu maksymalnego punktu mocy MPPT na poziomie modułu z każdej instalacji fotowoltaicznej można uzyskać maksimum wydajności. To pozwala na wyprodukowanie przez łączny czas pracy instalacji fotowoltaicznej większej ilości prądu.

 Moduły fotowoltaiczne ze zintegrowanym optymalizatorem mocy można naprawdę bardzo szybko montować, ponieważ optymalizator mocy jest już wbudowany.

Ważna wskazówka: Moduły są kompatybilne wyłącznie z falownikami SolarEdge. Moduły solarne, optymalizatory i falowniki izraelskiego producenta wyróżniają się wszechstronnymi oraz inteligentnymi rozwiązaniami przeznaczonymi do instalacji fotowoltaicznych w sektorze prywatnym i komercyjnym. 

Nie znaleziono wyników filtrowania!
SolarEdge SPV 360 z optymalizatorem SE - black, krótki
Moc: 360 Wat
Technologia: Mono
Rozmiar: 1755 x 1038 x 40 mm
Kolor ramy: Czarna
Backsheet: Czarna

W magazynie

Ostatnio oglądane