Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469
PMT EVO 2.0 Złącza wspornika poprzecznego Typ 1180, 52215-1464

PMT EVO 2.0 Złącza wspornika poprzecznego Typ 1180, 52215-1464

Ceny wyświetlają się tylko registrowanym klientom.

W magazynie

Wprowadza stabilność do systemu – wspornik poprzeczny EVO 2.0   Sprawdzona i godna... więcej

Wprowadza stabilność do systemu – wspornik poprzeczny EVO 2.0

 

Sprawdzona i godna zaufania baza dla systemu do płaskiego dachu PMT EVO 2.0 tworzy główny profil podłogowy ze wspornikami poprzecznymi. Tę konstrukcję należy w narożniku pola modułu ustabilizować pod kątem wytrzymałości na występujące tam zwiększone obciążenia wiatrem. W związku z tym podczas montażu wsporników poprzecznych stosuje się dodatkowy łącznik wspornika poprzecznego. Dokładna pozycja montażowa podana jest w szczegółowym raporcie statycznym. 

 

 

Cechy produktu:

  • Długość szyny: 1180 mm
  • Materiał: aluminium

 

 

PMT jest jedną z niewielu firm posiadających Dopuszczenie do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie dla całego systemu. Dodatkowo do każdego planowania klient otrzymuje od nas indywidualną kalkulację statyczną. To oznacza najwyższą jakość, szybkość i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich klientów. 

Oprócz rękawic roboczych potrzebny jest wkrętak akumulatorowy oraz bit imbusowy ze sprzęgłem... więcej

Oprócz rękawic roboczych potrzebny jest wkrętak akumulatorowy oraz bit imbusowy ze sprzęgłem poślizgowym. Do łączenia elementów zatrzaskowych można użyć również gumowego młotka. Podobnie jak w przypadku wszystkich prac z metalowymi elementami należy uważać na ostre krawędzie. Nie można ich całkowicie wykluczyć mimo użycia szyn nietworzących wiórów.

Ostatnio oglądane