Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 3000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469
PMT EVO 2.0 Tylna ściana 10°, 1800 mm, 52215-1391

PMT EVO 2.0 Tylna ściana 10°, 1800 mm, 52215-1391

Ceny wyświetlają się tylko registrowanym klientom.

Aerodynamika w systemie PMT EVO 2.0 PMT EVO 2.0 jest klasycznym systemem z płaskim... więcej

Aerodynamika w systemie PMT EVO 2.0

PMT EVO 2.0 jest klasycznym systemem z płaskim dachem z małym obciążeniem. Aby móc sobie tutaj poradzić w miarę możliwości z jak najlżejszym obciążeniem, potrzebne są wydajne rozwiązania związane z odchylaniem strugi wiatru. W nowym systemie EVO 2.0 tym rozwiązaniem jest środkowy kanał wietrzny. Dzięki temu można odczuwalnie zmniejszyć wielkość potrzebnego balastu. Ważnym komponentem jest przy tym tylna ściana systemu EVO 2.0 South.

Cechy produktu:

  • Długość: 1800 mm
  • Nachylenie modułu: 10°
  • Materiał: aluminium

 

PMT jest jedną z niewielu firm posiadających Dopuszczenie do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie dla całego systemu. Dodatkowo do każdego planowania klient otrzymuje od nas indywidualną kalkulację statyczną. To oznacza najwyższą jakość, szybkość i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich klientów. 

Oprócz rękawic roboczych potrzebny jest wkrętak akumulatorowy oraz bit imbusowy ze... więcej

Oprócz rękawic roboczych potrzebny jest wkrętak akumulatorowy oraz bit imbusowy ze sprzęgłem poślizgowym. Do łączenia elementów zatrzaskowych można użyć również gumowego młotka. Podobnie jak w przypadku wszystkich prac z metalowymi elementami należy uważać na ostre krawędzie. Nie można ich całkowicie wykluczyć mimo użycia szyn nietworzących wiórów.

Ostatnio oglądane