• Szukaj
 • Powiadomienia
 • Ulubione
 • Moje konto
 • Koszyk

Zobacz najnowsze standardy branżowe

Intersolar 2024 z Memodo

W dniach 19-21 czerwca 2024 r. najwięksi przedstawiciele branży OZE spotkają się w Moanchium na Intersolar 2024, czyli największych targach fotowoltaicznych w tej części Europy. Intersolar, obecnie jako część The smarter E Europe Trade Fair Alliance, jest jednym z najważniejszych branżowych wydarzeń dla producentów, wykonawców i hurtowni od 1991 roku. Czego można spodziewać się po tegorocznej edycji? Nowych technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii, możliwości nawiązywania kontaktów - nie zabraknie też ekspertów z Memodo.

 

Memodo @ Intersolar 2024 - czego możesz się spodziewać?

HausHausHausHaus

Czekamy na Ciebie na targach The smarter E Europe / Intersolar 2024 w hali B, a dokładniej na stoisku B1.570.

Będzie tam można spotkać naszych Energy:Experts i porozmawiać z nimi o najnowszych trendach i technologiach. Na stoisku dostępny będzie również nasz przewodnik targowy z mapą najważniejszych producentów, listą wydarzeń i ekskluzywnym konkursem.

FrageFrageFrageFrage

Nie jesteś pewien, co zobaczyć najpierw? Nie ma problemu: nasi sprzedawcy z przyjemnością zabiorą Cię na nasze wycieczki grupowe, podczas których wspólnie odkryjemy Intersolar 2024.

Nie możesz przyjechać na Intersolar 2024?

Bądź tam za pośrednictwem kanałów Memodo!

Jeśli nie możesz przybyć na tegoroczny The smarter E Europe / Intersolar, nie martw się: będziemy informować Cię na bieżąco za pośrednictwem naszych kanałów mediów społecznościowych:

 • Na naszym Facebooku zamieścimy najważniejsze informacje, zdjęcia stoisk największych producentów i najbardziej interesujące ciekawostki z targów!

 • Na naszym Linkedinie również będzie można śledzić przebieg wydarzenia, a także zobaczyć stoisko Memodo.

 • Po wydarzeniu przygotujemy dla Was specjalne streszczenie z uwzględnieniem wszystkich nowości produktowych w naszej Bazie Wiedzy!

FAQ

Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
  Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
  Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

  Informacje o plikach cookie