• Szukaj
  • Powiadomienia
  • Ulubione
  • Moje konto
  • Koszyk

Przeglądy produktów

Narzędzia, która ułatwią Ci dobór odpowiednich produktów

Przegląd wysokonapięciowych magazynów energii (HV)

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2024

Przegląd wszystkich wysokonapięciowych systemów magazynowania energii w naszej ofercie, w którym porównaliśmy kluczowe dane i funkcje. Akumulatory wysokonapięciowe cechują się napięciem 50-100V. Żeby zwiększyć ich pojemność, można je ze sobą połączyć. Niektórzy producenci oferują baterie, które można układać w stosu. Dodatkowo systemy wysokonapięciowe posiadają większe możliwości ładowania/rozładowania, co umożliwia im szybkie magazynowanie lub uwalnianie energii z PV w razie potrzeby.

Pobierz przegląd

Przegląd niskonapięciowych magazynów energii (48 V)

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2023

Przegląd systemów magazynowania energii 48 V, który pozwoli Ci dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Niskonapięciowe akumulatory to łatwy sposób na powiększenie autokonsumpcji. Możesz powiększyć pojemność systemu poprzez równoległe połączenie kilku akumulatorów 48V. Niektórzy producenci oferują systemy, które łatwo ułożysz w stosy.

Pobierz przegląd

Przegląd komercyjnych magazynów energii

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2024

Szukasz optymalizacji własnego zużycia energii, oszczędzania energii w godzinach szczytu lub stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nasze komercyjne systemy magazynowania energii oferują rozwiązania dostosowane do szerokiego zakresu wymagań klientów. Porównanie zapewnia przegląd danych dotyczących wydajności i pomaga dokonać wstępnego wyboru.

Pobierz przegląd

Który inwerter komercyjny będzie najlepszy do Twojego projektu?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2023

Chcesz porównać ze sobą wiodące falowniki? Nasz przegląd inwerterów komercyjnych to narzędzie, które pozwoli Ci łatwo dopasować urządzenie do Twoich potrzeb.

Pobierz przegląd

Przegląd wysokonapięciowych systemów magazynowania energii

Ostatnia aktualizacja: 1.08.2023

Szczególnie w przypadku wysokonapięciowych systemów magazynowania energii, maksymalny prąd ładowania/rozładowania falownika jest często niższy niż akumulatora. Może to skutkować zmniejszoną mocą prądu stałego, ale wskażemy to w odpowiednich kombinacjach. W systemach wysokiego napięcia zasilanie awaryjne/rezerwowe jest zwykle zależne tylko od falownika.

Pobierz przegląd

Przegląd niskonapięciowych systemów magazynowania energii (48 V)

Ostatnia aktualizacja: 1.08.2023

W przypadku systemów 48V kładziemy szczególny nacisk na zasilanie awaryjne. Niektóre falowniki często są już zatwierdzone do optymalizacji zużycia własnego przy mniejszych pojemnościach akumulatorów. Nie dotyczy to jednak zasilania awaryjnego. Z reguły im wyższa moc falownika, tym większa powinna być pojemność akumulatora. Na naszej liście pokazujemy, jakie akumulatory i w jakiej liczbie dobrać do konkretnego falownika. Wyjaśniamy również, jak obsługiwać ich kombinacje w trybie zasilania awaryjnego.

Pobierz przegląd

Która stacja ładująca jest dla Ciebie odpowiednia?

Ostatnia aktualizacja: 1.05.2023

Szukasz stacji ładowania lub stacji Wallbox? Nasz przegląd pomoże Ci wybrać rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Porównujemy produkty wiodących producentów dostępne w naszym asortymencie.

Pobierz przegląd

Który system zarządzania energią jest dla Ciebie odpowiedni?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2023

System zarządzania energią (EMS) łączy i kontroluj źródła energii i odbiorniki. Umożliwia to, w szczególności właścicielom systemów fotowoltaicznych, lepsze wykorzystanie dostępnej energii i zwiększenie autokonsumpcji. EMS monitoruje przepływ energii i reguluje produkcję zgodnie z potrzebami odbiorcy.

Pobierz przegląd

Z jakich konstrukcji powinieneś skorzystać?

Ostatnia aktualizacja: 1.07.2023

W przeglądzie konstrukcji porównujemy asortyment produktów K2 Systems i Almuero. Pokazujemy, które produkty tych dwóch producentów są odpowiednia dla danego typu dachu. Niezależnie od rodzaju dachu tutaj szybko i łatwo znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Pobierz przegląd

Które moduły będą najlepsze dla Twojego projektu?

Ostatnia aktualizacja: 1.09.2023

Moc, wydajność, okres gwarancji, technologia ogniw, kolor tylnej warstwy i tak dalej - masz wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne. Właśnie dlatego stworzyliśmy przegląd, który porównuje wszystkie ważne funkcje i specyfikacje modułów. Dzięki temu możesz w mgnieniu oka znaleźć najlepszy produkt dla swojego projektu.

Pobierz przegląd

Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
    Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
    Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

    Informacje o plikach cookie