• Szukaj
  • Powiadomienia
  • Ulubione
  • Moje konto
  • Koszyk

Kariera Memodo

Memodo = hurtownia i Energy:Experts

Oferujemy szeroki zakres komponentów do produkcji energii ze źródeł odnawialnych, włączając w to systemy fotowoltaiczne, stacje EV i systemy grzewcze. Od 2013 roku Memodo znacząco przyczyniło się do rozwoju branży i jest stabilną firmą, która cały czas rośnie.

Od pierwszego dnia w Memodo zanurzysz się w naszej atmosferze i kulturze. Przy nas, Twoja wiedza będzie nieustannie się powiększać. Duch Memodo jest unikatowy: charakteryzuje się współpracą pełną wzajemnego wsparcia i przyjazną atmosferą.

Wzmacniamy go poprzez wydarzenia, programy mentorskie i znacznie więcej. Memodo umożliwia Ci także pracę z domu i każdego innego miejsca w Europie, aby mieć pewność, że pracownicy mogą zadbać o work-life balance. Z niecierpliwością czekamy, żeby Cię poznać.

Kogo szukamy?

Zaangażowanych graczy zespołowych, którzy mają nowe pomysły i odwagę, by je realizować. Praca z fotowoltaiką nauczyła nas niezależności, kreatywności i determinacji. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Twoje korzyści z Memodo

To jest to!
BewertungBewertungBewertungBewertung

Praca z sensem

w Memodo czekają na Ciebie zadania, które mają znaczenie i wiążą się z dużą odpowiedzialnością. Zachęcamy do podejmowania nowych wyzwań oraz oferujemy wiele możliwości rozwoju.

HerzHerzHerzHerz

Zespół z sercem

firma Memodo to bardzo przyjazne miejsce. Rozwijamy swoje pasje, wspieramy się, a przy okazji dobrze bawimy, na przykład podczas wspólnych wyjazdów integracyjnych.

SternSternSternStern

Miłej zabawy

Nasza kawa jest wyśmienita i pomaga dobrze rozpocząć (lub zakończyć) dzień. W porze lunchu lub po pracy możesz zagrać w tenisa stołowego i gry. Pracuj w Memodo każdego dnia z uśmiechem!

TeamTeamTeamTeam

Oświadczenie dotyczące różnorodności, równości i integracji

Chcemy, żeby wszyscy mieli równe szanse. Zapewniamy naszym pracownikom przyjazną, bezpieczną i pełną wsparcia atmosferę. Jesteście mile widziani - bez względu na płeć, tożsamość i ekspresję płciową, orientację seksualną, niepełnosprawność, wygląd fizyczny, pochodzenie narodowe lub etniczne, stan cywilny, wiek, religię lub jej brak. Memodo zatrudnia wyłącznie na podstawie Twoich kwalifikacji i naszych potrzeb biznesowych.

FrageFrageFrageFrage

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli tak, skontaktuj się z nami:

Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
    Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
    Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

    Informacje o plikach cookie