• Szukaj
  • Powiadomienia
  • Ulubione
  • Moje konto
  • Koszyk

O nas

Wspólne kształtowanie przyszłości energetycznej


W ten sposób chcemy wspólnie kształtować przyszłość energetyczną.

Cześć, witamy w gronie ekspertów energii odnawialnej

Jesteśmy dystrybutorem komponentów fotowoltaicznych, magazynów energii, stacji ładowania oraz systemów grzewczych. Dostarczamy instalatorom wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich projektów.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem – staramy się na bieżąco śledzić wszelkie zmiany i nowości w świecie fotowoltaiki i przekazywać Ci solidną dawkę najważniejszych informacji.

Kamienie milowe Memodo

Wiele osiągnęliśmy i jeszcze więcej przed nami
Photovoltaik ModulPhotovoltaik ModulPhotovoltaik ModulPhotovoltaik Modul

Moduły Memodo z Berlina do Rzymu

2021 był kolejnym wspaniałym rokiem dla Memodo i całej branży PV. Z taką liczbą modułów, jaką dostarczyliśmy do naszych klientów i partnerów, moglibyśmy zbudować drogę, która ciągnie się od Berlina do Rzymu.

ExpertenwissenExpertenwissenExpertenwissenExpertenwissen

Wiedza ekspercka dla ponad 6 000 instalatorów

Nasz kanał YouTube, webinaria, blog i podcast dostarczają tysiącom instalatorów wiedzę na temat fotowoltaiki w skondensowanej, łatwej do zrozumienia formie, bez zbędnego owijania w bawełnę.

SpracheSpracheSpracheSprache

W drodze na cały świat z dużą mocą i szczęśliwym zespołem

Obecnie działamy w 25 krajach i dostarczamy nasze towary do niemal każdego zakątka świata. Współpracownicy Memodo realizują zamówienia z naszych biur w Monachium, Norymberdze, Pradze, Weronie i Amsterdamie.

Zespół Memodo

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odnawialnej energii

Wszyscy pracownicy Memodo wspierają zieloną transformację energetyczną i dlatego podchodzą do swojej pracy z entuzjazmem. Dzięki ich wiedzy eksperckiej, nasi klienci i partnerzy odnoszą jeszcze większe sukcesy, a świat energii staje się coraz lepszy.

Każdy z nas mierzy w tę samą stronę, niezależnie od tego, czy jest entuzjastą technologii, ekspertem w zakresie magazynowania energii lub miłośnikiem cyferek i księgowości. U nas zawsze panuje przyjazna i pełna pozytywnej energii atmosfera.

Dołącz do nas

Nasz założyciel i generalny dyrektor pozwala nam zajrzeć za kulisy

To nas motywuje

Codziennie z przyjemnością słucha się rozmów naszych kolegów z klientami i to jest właśnie to, co odróżnia nas od wszystkich innych hurtowni i co nasi klienci tak bardzo kochają. W Memodo wszystko oparte jest na osobistych i bardzo partnerskich relacjach.

Chcemy nie tylko, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni, ale także, aby każdy pracownik z przyjemnością przychodził do biura i robił to, co kocha. Praca z tym zespołem w jednej z najbardziej obiecujących branż napędza mnie każdego dnia i motywuje na nowo.

Wszystko zaczęło się w domowym zaciszu – mieliśmy jedynie trzy telefonu i świetny pomysł. Wraz z Tobiasem Wenlederem i Danielem Schmittem, postawiliśmy swoje pierwsze kroki w branży fotowoltaicznej w 2013 roku z zamiarem stania się „hurtownią magazynów energii”. I to w czasie, gdy sytuacja na rynku wcale nie wyglądała różowo. Stworzyliśmy firmę, która jest inna: bardziej energiczna, nowoczesna, a przede wszystkim nastawiona na kontakty B2B. I tak toczy się nasza historia.

#PoznajMemodo

Tutaj możesz nas znaleźć

Biura Memodo w Europie

Siedziba główna Oberding

Memodo GmbH
Eichenstraße 11 a-d
85445 Oberding
Niemcy

T: +49 (0)89 9041015-00
F: +49 (0)89 9041015-99
info@remove-this.memodo.de

Biuro w Monachium

Memodo GmbH
Linprunstrasse 16
80335 Munich
Niemcy

T: +49 (0)89 9041015-00
F: +49 (0)89 9041015-99
info@remove-this.memodo.de

Biuro w Norymberdze

Memodo GmbH
Ulmenstrasse 52D
90443 Nuremberg
Niemcy

T: +49 (0)89 9041015-00
F: +49 (0)89 9041015-99
info@remove-this.memodo.de

Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
    Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
    Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

    Informacje o plikach cookie