Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Magazyny energii Pylontech

Nie znaleziono wyników filtrowania!
Pylontech Force H1 3,55 kWh moduł baterii
Pylontech Force H1 3,55 kWh moduł baterii Producent: Pylontech Nr art.: 11224
Typ baterii: Wysokonapięciowy lit
Pojemność netto: 3,37 kWh

Pylontech Force H2 3,55 kWh moduł baterii
Pylontech Force H2 3,55 kWh moduł baterii Producent: Pylontech Nr art.: 11227
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 3,37 kWh

Pylontech Force H2 7,1 kWh
Pylontech Force H2 7,1 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H2-96/192V Nr art.: 11258
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 6,75 kWh
Gwarancja: 10 Jahre

Pylontech Force H1 10,65 kWh
Pylontech Force H1 10,65 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H1-48/144V Nr art.: 11246
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 10,12 kWh

Pylontech Force H2 10,65 kWh
Pylontech Force H2 10,65 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H2-96/288V Nr art.: 11276
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 10,12 kWh
Gwarancja: 10 Jahre

Pylontech Force H1 14,21 kWh
Pylontech Force H1 14,21 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H1-48/192V Nr art.: 11278
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 13,50 kWh
Gwarancja: 10

Pylontech Force H2 14,21 kWh
Pylontech Force H2 14,21 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H2-96/384V Nr art.: 11277
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 13,50 kWh
Gwarancja: 10 Jahre

Pylontech Force H1 17,76 kWh
Pylontech Force H1 17,76 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H1-48/240V Nr art.: 11279
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 16,87 kWh
Gwarancja: 10

Pylontech Force H1 21,31 kWh
Pylontech Force H1 21,31 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H1-48/288V Nr art.: 11280
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 20,24 kWh
Gwarancja: 10

Pylontech Force H1 24,86 kWh
Pylontech Force H1 24,86 kWh Producent: Pylontech Rodzaj produktu Force-H1-48/336V Nr art.: 11281
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 23,62 kWh
Gwarancja: 10

Magazyny energii Pylontech

Pylontech to zaufana marka, która od 2009 roku zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie magazynowania energii. Wypracowana przez producenta reputacja sprawia, że magazyny energii Pylontech na całym świecie kojarzą się już z dobrą wydajnością i szerokim zakresem kompatybilności. Produkty te są bowiem wynikiem lat doświadczeń oraz badań, co uczyniło producenta jednym z głównych liderów tej branży.

Magazyny energii Pylontech wyróżniają się przede wszystkim pionową integracją kluczowych technologii, co czyni tego producenta bardzo bezpiecznym wyborem dla różnego rodzaju instalacji – od mikroinstalacji, po większe zastosowania komercyjne.

Za bezpieczeństwem korzystania z takich rozwiązań świadczy imponujący wzrost sprzedaży magazynów energii Pylontech w ciągu ostatnich kwartałów, co zaowocowało umocnieniem jej pozycji w rankingu dostawców magazynów energii na globalnym rynku. Pylontech specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przydomowych i komercyjnych magazynów energii, a ekspertyza producenta w zakresie elektrochemii, energoelektroniki i integracji systemów przekłada się na jakość oferowanych produktów.

Obecnie magazyny energii Pylontech są dostarczone do ponad 80 krajów na całym świecie, co tylko podkreśla stabilną pozycję firmy na rynku. Oprócz tego, firma angażuje się w dążenie do efektywności i zrównoważonego rozwoju, a także tworzenia przyszłości z ograniczoną emisją dwutlenku węgla. Główną misją producenta jest tworzenie rozwiązań dla odnawialnych źródeł energii, które umożliwią korzystanie z zielonej energii w sposób odpowiedzialny. W tę politykę wpisują się właśnie magazyny energii Pylontech – jako urządzenia umożliwiające magazynowanie energii bez konieczności oddawania jej do sieci energetycznej.

Jakość magazynów energii Pylontech

Magazyny energii Pylontech są rozwiązaniami dedykowanymi wymagającym prosumentom, którym zależy na maksymalizowaniu korzyści z pracy instalacji fotowoltaicznej. Cechują się innowacyjną technologią LiFePo - dzięki zastosowaniu żelazowo-fosforanowych katod w akumulatorach, są zarówno trwałe, jak i bardziej efektywne niż tradycyjne akumulatory litowo-jonowe. Pozwala to nie tylko na koncentrację większej ilości energii, ale również gwarantuje dłuższą żywotność.

Wśród istotnych cech magazynów energii Pylontech warto wymienić również odporność na samorozładowywanie się oraz zdolność do osiągania nawet kilku tysięcy cykli rozładowania i załadowania, co przekłada się na dłuższość użytkowania. Montaż tych systemów pozwala zredukować niezgodność między zapotrzebowaniem a produkcją energii elektrycznej, co jest szczególnie istotne w okresach wysokiego zapotrzebowania rano i wieczorem oraz maksymalnej produkcji energii z instalacji fotowoltaicznej w ciągu dnia.

Z magazynami energii Pylontech łatwo zwiększyć autokonsumpcję systemu - łączą w sobie bowiem jakość z konkurencyjnością ceny, umożliwiającą niższym kosztem przechowywanie energii z instalacji PV i wykorzystanie jej w godzinach wieczornych, bez konieczności kupowania droższego prądu z sieci elektroenergetycznej.

Budowa magazynów energii Pylontech

Najpopularniejsze magazyny energii Pylontech cechuje konstrukcja modułowa, która przekłada się na elastyczność projektową i szeroki zakres zastosowań. Ich duża pojemność użytkowa oferuje inwestorom zarówno oszczędności, jak i dłuższy okres wykorzystania – producent gwarantuje w tym wypadku 10-letnią sprawność techniczną, potwierdzoną badaniami i testami przeprowadzonymi przez ekspertów firmy.

Magazyny energii Pylontech dostępne są w licznych konfiguracjach, w efekcie czego nietrudno dostosować je do potrzeb użytkownika. Na prostotę instalacji ma wpływ również klasa ochrony IP55 i stosunkowo szczelna obudowa, odporna na niekorzystne warunki zewnętrzne. O stabilności tych rozwiązań świadczy również fakt, że magazyny energii Pylontech są certyfikowane zgodnie z normą TÜV SÜD CE UN38.3, stosowaną dla pojazdów elektrycznych, akumulatorów stacjonarnych i zastosowań okrętowych. Akredytacja TÜV oznacza w tym wypadku poświadczenie dla bezpieczeństwa ogniw stosowanych w magazynach energii Pylontech.

Magazyny energii Pylontech Force H1 i H2

To nowoczesna seria wysokonapięciowych magazynów energii Pylontech zaprojektowanych z myślą o efektywnym przechowywaniu energii elektrycznej. Oba systemy charakteryzują się innowacyjną konstrukcją, pozwalającą na łatwe łączenie modułów baterii i oszczędność czasu podczas instalacji. Dzięki elastycznej budowie modułowej oraz szerokim zakresie kompatybilności z renomowanymi producentami falowników, mogą być stosowane w różnych konfiguracjach, dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Wśród ich kluczowych zalet warto w tym wypadku wymienić, oprócz wspomnianej wcześniej elastycznej konstrukcji modułowej, 10-letnią gwarancję producenta i głębokość rozładowania (DOD) sięgającą 95%. Oferują również wysoki standard bezpieczeństwa gwarantowany przez stopień ochrony IP55 – oznacza to, że te magazyny energii Pylontech mogą pracować również do temperatury –20 ℃.

Seria magazynów energii Pylontech Force H1 oferuje pojemność od 10,65 do 24,86 kWh, podczas gdy w przypadku serii H2 możemy zdecydować się na pojemność w zakresach 7,10 – 14,20 kWh. Obie korzystają z bezpiecznej i wyróżnianej technologii LFP, a także spełniają bardzo wysokie normy i standardy jakości, co czyni je rozsądnym wyborem zarówno do zastosowań przydomowych, jak i mniejszych instalacji komercyjnych. W obu przypadkach pozwolą one skutecznie magazynować energię i zwiększać autokonsumpcję instalacji.

Ostatnio oglądane