Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Jestem nowym klientem

Firma

Masz jakieś pytania lub nie możesz obecnie podać konkretnych informacji? Prosimy o informację pod adresem info@memodo.pl. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

Pamiętaj, że możemy wysłać Twój towar z jednego z naszych magazynów znajdujących się w innych krajach Europy, dlatego obowiązkowe jest podanie numeru VAT.


Twój adres


Inny adres dostawy

* to pole jest obowiązkowe

Cześć, cieszymy się, że jesteś!

Zarejestruj się i razem z nami kształtuj przyszłość energetyczną!

Memodo jest hurtownią. Aby zostać naszym klientem, musisz posiadać NIP UE oraz Twoja firma musi być związana z branżą fotowoltaiczną. Przy rejestracji musisz podać następujące dane:

  • nazwa firmy
  • adres firmy
  • numer NIP
  • sektor biznesowy

Jak to zrobić?

Wypełnij pola znajdujące się po prawej stronie i kliknij na przycisk "DALEJ". Następnie zweryfikujemy Twoje dane i wyślemy Ci wiadomość e-mail z dalszymi informacjami.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Jeszcze więcej z Memodo
Moduły fotowoltaiczne, systemy magazynowania energii, stacje ładowania, pompy ciepła, akcesoria i wiele innych produktów wysokiej jakości, w korzystnych cenach i dobrej dostępności. W naszym portfolio znajdziesz komponenty największych producentów.

Wiedza specjalistyczna
Fotowoltaiczny niezbędnik od A do Z – czyli wszystko, co musisz wiedzieć na temat instalacji fotowoltaicznych. Chcemy Cię wspierać każdego dnia w pracy związanej z fotowoltaiką poprzez dostarczenie wiedzy eksperckiej, którą zdobywaliśmy przez lata. Zaprosimy Cię na szkolenia i będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowościach.

Wysyłka na czas
Nasze towary docierają do Ciebie bezpośrednio z magazynów Memodo, szybko i niezawodnie.

Czekamy na Ciebie!