Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Panele fotowoltaiczne AIKO Solar

Nie znaleziono wyników filtrowania!
Aiko Black Hole podwójne szkło AIKO-A445-MAH54Db
Aiko Black Hole podwójne szkło AIKO-A445-MAH54Db Producent: AIKO Solar Rodzaj produktu AIKO-A445-MAH54Db Nr art.: 10461
Moc: 445 Wat
Technologia: xBC
Rozmiar: 1722 × 1134 × 30 mm
Kolor ramy: Czarna
Backsheet: Czarna

NOWOŚĆ
Aiko Neostar 2S AIKO-A455-MAH54Mb
Aiko Neostar 2S AIKO-A455-MAH54Mb Producent: AIKO Solar Rodzaj produktu Neostar 2S Nr art.: 11514
Moc: 455 Wat
Technologia: xBC
Rozmiar: 1757 × 1134 × 30 mm
Kolor ramy: Czarna
Backsheet: Czarna

Panele fotowoltaiczne AIKO Solar

Dostarczone ogniwa fotowoltaiczne o mocy ponad 120 GW, +16 000 pracowników na całym świecie, więcej niż 1000 patentów i średnia roczna stopa wzrostu przekraczająca ponad 77% - takimi liczbami można podsumować AIKO Solar, czyli jednego z wiodących producentów paneli fotowoltaicznych.

Rozwiązania od AIKO Solar Energy to nie tylko imponujące możliwości produkcyjne i własne rozwiązania technologiczne, ale również wysoka jakość i estetyka produktów. Wyroby producenta wielokrotnie spotkały się z uznaniem środowiska ekspertów - w 2023 roku panele fotowoltaiczne AIKO ABC typu N zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Product Design Award za to, że tworzą na dachu jednolitą, czarną powierzchnię o wysokim poziomie estetyki. W tym samym roku przyznano im również Intersolar AWARD 2023 w Monachium za wykorzystanie całej powierzchni modułu do absorbowania promieniowania słonecznego, co przekłada się na maksymalizację wydajności.

AIKO Solar Energy zostało założone w 2009 roku w Chinach jako producent ogniw fotowoltaicznych. Rozwój firmy znacząco przyśpieszyły innowacje w zakresie ogniw PERC w 2016 roku oraz wynalezienie technologii ABC (All Back Contact), polegającej na przesunięcie busbarów na tył panelu fotowoltaicznego, celem poprawy estetyki i zwiększenia powierzchni przyjmującej promienie słoneczne. Po raz pierwszy sprzedawane w 2022 roku, niecałe dwanaście miesięcy później panele fotowoltaiczne AIKO przekroczyły 24% najwyższej sprawności w masowej produkcji.

Obecnie jako jeden z wiodących producentów paneli fotowoltaicznych AIKO działa nie tylko na rynku azjatyckim, ale także w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W portfolio Memodo znajdują się od 2023 roku, kiedy to obie firmy podpisały umowę podczas targów Intersolar w Monachium.

Technologia ABC w panelach fotowoltaicznych AIKO

Bez wątpienia jednym z największych sukcesów AIKO Solar Energy jest stałe powiększanie maksymalnej efektywności modułów. Panele fotowoltaiczne AIKO przed ponad siedem miesięcy utrzymywały się na szczycie rankingów branżowych, takich jak comiesięczne porównanie najwyższej sprawności PV od TaiyangNews.

Główne zalety All-Back-Contact wiążą się nie tylko z wydajnością, ale także właśnie wysokim poziomem estetyki w postaci całkowicie czarnej powierzchni. Do jej produkcji wykorzystywane są tylne złącza niezawierające srebra, co ma znaczenie również w kontekście dbałości o środowisko w procesach wytwórczych.

Panele fotowoltaiczne AIKO z serii Black Hole

Cieszące się uznaniem instalatorów i środowiska branżowego, panele fotowoltaiczne AIKO Black Hole wykorzystują ogniwa typu N i są zbudowane w technologii All-Back-Contact. Dodatkowe korzyści wynikające z takiego rozwiązania, to między innymi niski współczynnik temperaturowy i co znacząco spowalnai degradację paneli.

Ostatnio oglądane