Sungrow
Filtry
–
–
Sungrow PowerStack ST510CS-4h
- Typ producenta: ST510CS-4h
- Art. Nr.: 15503
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 514 kWh |
| Moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc ładowania: | 125 kW |
| Moc rozładowania: | 125 kW |
| Komunikacja: | Ethernet |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
od 07.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "357b3c9cd5805973ba35303f5fcb4f29",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST510CS-4h",
"item_id": "15503",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "64db7b3fb92f5b678d533c160418227c",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "357b3c9cd5805973ba35303f5fcb4f29"
}
}
Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H
- Typ producenta: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15326
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 255 kWh |
| Moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc ładowania: | 125 kW |
| Moc rozładowania: | 125 kW |
| Komunikacja: | Ethernet |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H",
"item_id": "15326",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "64db7b3fb92f5b678d533c160418227c",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025"
}
}
Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh
- Typ producenta: ST050-250CF
- Art. Nr.: 15550
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 12,48 kWh |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | CAN |
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika, Modułowe z falownikiem |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ca718eb3fb145b7899050ac620074a00",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh",
"item_id": "15550",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "64db7b3fb92f5b678d533c160418227c",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ca718eb3fb145b7899050ac620074a00"
}
}
Sungrow PowerStack ST225kWh-110kW-2h
- Typ producenta: ST225CS-2H
- Art. Nr.: 13259
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 229 kWh |
| Moc: | 110 kW |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
od 20.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f4167a34f91b53f0869c1481e203d4d1",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST225kWh-110kW-2h",
"item_id": "13259",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "64db7b3fb92f5b678d533c160418227c",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f4167a34f91b53f0869c1481e203d4d1"
}
}






