Fox ESS
Filtry
Fox ESS G-Max
- Typ producenta: GM215kWh-100kW-2h
- Art. Nr.: 14826
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 215 kWh |
| Moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Moc ładowania: | 100 kW |
| Moc rozładowania: | 100 kW |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c903b604086951d9b61c1acb99ba6271",
"item_brand": "",
"item_name": "Fox ESS G-Max",
"item_id": "14826",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "85fb89fccf6253c7a9a643f69cbf7759",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fox ESS",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c903b604086951d9b61c1acb99ba6271"
}
}






