Mój Prąd 6.0 - bezpłatne szkolenia z SolarEdgre, Sungrow i SMA. Sprawdź, jak uzyskać nawet 28 000 zł dofinansowania! Zapisz się!
Mój Prąd 6.0 - bezpłatne szkolenia z SolarEdgre, Sungrow i SMA. Zapisz się!
Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Stacje ładowania SolarEdge

Nie znaleziono wyników filtrowania!
SolarEdge Karty RFID - 10 sztuk
SolarEdge Karty RFID - 10 sztuk Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-ACCRF10-01 Nr art.: 7506

Kabel do ładowarki SE-EVK22SRM-01 - dł. 4,5 m
Kabel do ładowarki SE-EVK22SRM-01 - dł. 4,5 m Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-EV-KIT-15M32-2 Nr art.: 4167

Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, bez RFID i MID
Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, bez RFID i MID Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-EVK22C00-01 Nr art.: 6900
Moc: 22 kilowat
AC-fazy: 3
Port ładowania: Kabel
Liczba punktów ładowania: 1
Kontrola dostępu: Nie
Ładowanie z nadwyżki: Tak
Licznik energii: Prosty pomiar cyfrowy

Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, bez kabla
Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, bez kabla Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-EVK22SRM-01 Nr art.: 10344
Moc: 22 kilowat
AC-fazy: 3
Port ładowania: Gniazdo
Liczba punktów ładowania: 1
Kontrola dostępu: RFID
Ładowanie z nadwyżki: Tak
Licznik energii: Licznik zgodny z MID

Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, 1 karta RFID
Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, 1 karta RFID Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-EVK22CRM-01 Nr art.: 6899
Moc: 22 kilowat
AC-fazy: 3
Port ładowania: Kabel
Liczba punktów ładowania: 1
Kontrola dostępu: RFID
Ładowanie z nadwyżki: Tak
Licznik energii: Licznik zgodny z MID

Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, bez kabla, certyf. DE
Ładowarka EV SolarEdge - 22 kW, z RFID i MID, bez kabla, certyf. DE Producent: SolarEdge Rodzaj produktu SE-EVK22SRG-01 Nr art.: 11218
Moc: 22 kilowat
AC-fazy: 3
Port ładowania: Gniazdo
Liczba punktów ładowania: 1
Kontrola dostępu: RFID
Ładowanie z nadwyżki: Tak
Licznik energii: Licznik zgodny z ustawą o kalibracji

Stacje ładowania SolarEdge

SolarEdge-wallbox SolarEdge to producent, który zdobył globalne uznanie jako lider w dziedzinie technologii energii odnawialnej. Znane głównie z produkcji zaawansowanych falowników fotowoltaicznych i optymalizatorów, w ostatnich latach znacząco rozszerzyło swoją ofertę, wprowadzając na rynek stacje ładowania pojazdów elektrycznych SolarEdge, tym samym uzupełniając swoje portfolio o rozwiązania dla elektromobilności.

Jakie są zalety stacji ładowania SolarEdge? Integracja z systemami fotowoltaicznymi

Jednym z największych atutów stacji ładowania SolarEdge jest możliwość włączenia ich w istniejące, przydomowe instalacje fotowoltaiczne. Dzięki temu inwestorzy mogą ładować swoje pojazdy elektryczne bezpośrednio z energii produkowanej przez panele fotowoltaiczne, co znacząco obniża koszty eksploatacji samochodu elektrycznego. SolarEdge oferuje w tym zakresie rozwiązania, które pozwalają na optymalne zarządzanie energią, dzięki czemu ładowanie EV jest bardziej wydajne.

Bezpieczeństwo technologii stacji ładowania SolarEdge

Stacje ładowania SolarEdge wyposażone są w rozwiązania, które służą szybkości zasilania pojazdów elektrycznych, przy jednoczesnym nacisku na bezpieczeństwo. W tym zakresie firma korzysta z systemów monitorowania i zarządzania energią w czasie rzeczywistym, co gwarantuje inwestorom pełną kontrolę nad procesem ładowania, optymalizację zużycia energii i minimalizację kosztów.

Wysoka jakość i niezawodność

SolarEdge to producent znany z wysokiej jakości rozwiązań, często wybieranych między innymi podczas przetargów publicznych lub większych inwestycji. Stacje ładowania tej firmy charakteryzują się trwałością oraz dostosowaniem do warunków zarówno przydomowych, jak i komercyjnych. Zastosowanie wysokojakościowych komponentów przekłada się w tym wypadku na długą żywotność i minimalne wymagania serwisowe.

Co wyróżnia stacje ładowania SolarEdge?

Jedną z głównych zalet stacji ładowania SolarEdge jest fakt, że razem z innymi rozwiązaniami od producenta tworzą one kompletny system dla prywatnych inwestorów - SolarEdge Home. W połączeniu z modułami fotowoltaicznymi, optymalizatorami, falownikiem producenta i stacją ładowania SolarEdge, można stworzyć inteligentny dom i samodzielnie zarządzać własną energią, maksymalizując autokonsumpcję i ograniczając konieczność kupowania energii z sieci elektroenergetycznej.

Cały proces jest dodatkowo ułatwiony możliwością zarządzania takim systemem z wykorzystaniem jednej aplikacji – mySolarEdge. Integracja tego rodzaju zapewnia pełną kontrolę i optymalizację zużycia energii.

Oprócz tego, warto także wymienić inne atuty, takie jak:

Zwiększenie oszczędności

Z uwagi na współpracę z innymi produktami firmy, stacje ładowania SolarEdge pozwalają na ładowanie pojazdu elektrycznego z nadwyżek produkcji, co ogranicza energię oddawaną do sieci i zapobiega konieczności późniejszego kupowania jej od operatora. Szybkość pracy tych urządzeń zwiększa także dostęp do pojazdu.

Ochrona systemu energetycznego

Stacje ładowania SolarEdge wyposażone są w funkcję dynamicznego równoważenia obciążenia, która chroni główny bezpiecznik obwodu elektrycznego domu przed przeciążeniem. Dzięki temu moc wyjściowa ładowania pojazdów elektrycznych jest dynamicznie dostosowywana, co przekłada się na ogólną równowagę energetyczną systemu i bezpieczeństwo użytkowania.

Stacja ładowania SolarEdge Wallbox

SolarEdge wallbox uzupełnia portfolio producenta w zakresie e-mobilności. Dzięki tej stacji ładowania można realizować zarówno projekty 1-fazowe, jak i 3-fazowe. Moc ładowania do 22 kW pozwala na szybkie i niezwodne zaspokojenie zapotrzebowania na energię najnowocześniejszych pojazdów elektrycznych.

Ostatnio oglądane