Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Magazyny energii Sungrow

Nie znaleziono wyników filtrowania!
Sungrow SBR096 bateria
Sungrow SBR096 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR096 Nr art.: 6765
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 9,6 kWh

Sungrow SBR128 bateria
Sungrow SBR128 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR128 Nr art.: 6768
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 12,8 kWh

Sungrow SBR160 bateria
Sungrow SBR160 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR160 Nr art.: 6769
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 16 kWh

Sungrow SBR192 bateria
Sungrow SBR192 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR192 Nr art.: 6770
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 19,2 kWh

Sungrow SBR224 bateria
Sungrow SBR224 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR224 Nr art.: 6772
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 22,4 kWh

 Sungrow SBR256 bateria
Sungrow SBR256 bateria Producent: Sungrow Rodzaj produktu SBR256 Nr art.: 6775
Typ baterii: Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy
Pojemność netto: 25,6 kWh

Sungrow SBR 3,20 kWh moduł akumulatorowy
Sungrow SBR 3,20 kWh moduł akumulatorowy Producent: Sungrow Rodzaj produktu V13 ASA00460 Nr art.: 6582
Typ baterii: Wysokonapięciowy lit
Pojemność netto: 3,20 kWh

Magazyny energii Sungrow

Sungrow Power Supply Co., Ltd to światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych i innych rozwiązań związanych z fotowoltaiką - również magazynów energii Sungrow. Założona w 1007 roku, od lat koncentruje się na innowacjach w dziedzinie energii odnawialnej, a jej zaangażowanie w badania i rozwój przyniosły producentowi pozycję jednego z branżowych pionierów.

W portfolio producenta znajduje się szeroki zakres produktów dla sektora przemysłowego, komercyjnego i użytku domowego. Oprócz nowoczesnych magazynów energii Sungrow, może poszczycić się także dostarczaniem falowników na ogromną skalę - przekraczając 405 GW mocy zainstalowanej w czerwcu 2023 roku. Kładąc duży nacisk na badania, Sungrow posiada zespół badawczo-rozwojowy złożony z ponad 3100 pracowników oraz centrum badawcze zatwierdzone przez uznanych ekspertów.

Będąc jednym z liderów w zakresie falowników i magazynów energii, Sungrow aktywnie uczestniczy w kształtowaniu przyszłości energii odnawialnej – czyni to poprzez zaangażowanie w kluczowe programy naukowe i technologiczne. Realizując swoją misję “Czystej energii dla wszystkich”, firma przyśpiesza rozwój integracji systemów wytwarzania czystej energii, doskonali technologię magazynów energii Sungrow i poszerza swoją działalność o nowe serie produktów.

Przydomowe magazyny energii Sungrow

Dostępne na rynku magazyny energii Sungrow mogą być rozbudowane w sposób modułowy, co oferuje dużą elastyczność. Cieszą się również uznaniem ze względu na ich wymiary, wagę i design, sprawiające, że uchodzą za sprawdzone rozwiązania dla instalacji przydomowych.

Magazyny energii Sungrow SBR

To elastyczny magazyn energii Sungrow, składający się z minimalnie trzech modułów. W zależności od potrzeb, magazyn można rozbudować aż do ośmiu modułów, co pozwala na zwiększenie pojemności od 9,6 kWh do 25,6 kWh. System umożliwia równoległą eksploatację do czterech jednostek o pojemności od 9 do 100 kWh, co daje użytkownikom jeszcze większe możliwości dostosowania go do swoich potrzeb.

Charakteryzują się wysoką wydajnością - nawet 30A ciągłego prądu ładowania i rozładowania o wysokiej wydajności, a także elastycznością projektową z uwagi na modułową konstrukcję. Dla zwiększenia bezpieczeństwa korzystają z technologii akumulatora litowo-żelazowo-fosforanowego, a ich konstrukcja przewiduje wieloetapową ochronę i certyfikat bezpieczeństwa o szerokim zakresie. Samą instalację ułatwia z kolei komapktowość i lekkość magazynu energii – poradzi sobie z nim nawet jedna osoba, a cały proces przyśpieszy złącze typu plug and play.

Montaż magazynu energii Sungrow

Dzięki niewielkiemu ciężarowi modułu, wynoszącemu jedynie 33 kg oraz smukłej konstrukcji, magazyn Sungrow SBR jest łatwy do instalacji. Jeden człowiek może bez problemu zainstalować go samodzielnie, a jego pracę ułatwi fakt, że nie są potrzebne kable pomiędzy modułami akumulatorów.

Magazyny energii Sungrow - kompatybilność

Magazyny energii Sungrow SBR oraz falowniki Sungrow Hybrid HV to idealne połączenie. Trójfazowy hybrydowy falownik Sungrow automatycznie rozpoznaje po instalacji magazyn energii i integruje go z systemem, co sprawia, że korzystanie z tego rozwiązania jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Ostatnio oglądane