Mój Prąd 6.0 - bezpłatne szkolenia z SolarEdgre, Sungrow i SMA. Sprawdź, jak uzyskać nawet 28 000 zł dofinansowania! Zapisz się!
Mój Prąd 6.0 - bezpłatne szkolenia z SolarEdgre, Sungrow i SMA. Zapisz się!
Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469

Falowniki Solis

Nie znaleziono wyników filtrowania!
Ostatnie sztuki
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 5 kW
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 5 kW Producent: Solis Rodzaj produktu S6-EH3P5K-H-EU Nr art.: 8343
Faza: 3
MPP-Tracker: 3
AC - moc: 5 kW
Napięcia: 200 - 850 Wolt
Gwarancja: 5 lat
Komunikacja: CAN, RS485, Wifi

Ostatnie sztuki
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 6  kW
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 6 kW Producent: Solis Rodzaj produktu S6-EH3P6K-H-EU Nr art.: 8359
Faza: 3
MPP-Tracker: 3
AC - moc: 6 kW
Napięcia: 200 - 850 Wolt
Gwarancja: 5 lat
Komunikacja: CAN, RS485, Wifi

Ostatnie sztuki
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy,  moc - 8 kW
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 8 kW Producent: Solis Rodzaj produktu S6-EH3P8K-H-EU Nr art.: 8360
Faza: 3
MPP-Tracker: 4
AC - moc: 8 kW
Napięcia: 200 - 850 Wolt
Gwarancja: 5 lat
Komunikacja: CAN, RS485, Wifi

Ostatnie sztuki
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy,  moc - 10 kW
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 10 kW Producent: Solis Rodzaj produktu S6-EH3P10K-H-EU Nr art.: 8361
Faza: 3
MPP-Tracker: 4
AC - moc: 10 kW
Napięcia: 200 - 850 Wolt
Gwarancja: 5 lat
Komunikacja: CAN, RS485, Wifi

Ostatnie sztuki
Solis S5 inwerter 3-fazowy, moc - 8 kW
Solis S5 inwerter 3-fazowy, moc - 8 kW Producent: Solis Rodzaj produktu S5-GR3P8K Nr art.: 8467
Faza: 3
MPP-Tracker: 2
AC - moc: 8 kW
Napięcia: 160 - 1000 Wolt
Gwarancja: 10 lat
Komunikacja: RS485, WiFi

Falowniki Solis

Przedsiębiorstwo Solis powstało w 2005 roku w Chinach i aktualnie jest jedną z marek należących do światowej czołówki producentów inwerterów. Produkty tej firmy wykorzystywane są w gospodarstwach domowych, projektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Solis zdobywa uznanie na całym świecie, o czym może świadczyć wiele patentów krajowych i międzynarodowych. Ich inwertery wykorzystywane są w ponad 100 państwach, a sama firma wyznacza trendy w branży. Dowiedz się więcej o produktach, które posiadamy w swojej ofercie – o falownikach firmy Solis i ich wyjątkowych właściwościach.

Dlaczego warto zainwestować w falownik Solis?

Solis falownik ma dużo zalet: przede wszystkim posiada wiele funkcjonalności i ma dobry stosunek ceny do jakości. Jednak nie tylko korzystna kwota rynkowa jest tutaj atutem – inną korzyścią, którą zyskuje się przy zakupie falowników firmy Solis jest niezawodna aplikacja SolisCloud. To przydatne narzędzie, które pozwala na łatwe i inteligentne monitorowanie systemu fotowoltaicznego. Dodatkowo aplikacja informuje o występujących usterkach i przedstawia dane w czasie rzeczywistym. Jest ona intuicyjna i niezwykle prosta w obsłudze, m.in. dzięki temu, że dostępna jest także w polskiej wersji językowej. Jakie inne zalety mają falowniki Solis? Są kompatybilne z siecią i systemami magazynowania. Ogromnym plusem jest także ich trwałość i wydajność, dzięki czemu mogą pochwalić się bardzo niskim wskaźnikiem awaryjności. Dostępne w modelach jednofazowych i trójfazowych nadają się do montażu w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych i – co ważne – działają równie świetnie nawet w trudnych środowiskach. Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że ich instalacja jest wyjątkowo łatwa i może zostać wykonana przez jednego instalatora. Solis inwerter to wysoka jakość komponentów i niezawodność!

Falowniki Solis i ich wyjątkowe właściwości

Falownik Solis to produkt, który jest niezwykle wydajny i godny zaufania. Jak to się dzieje, że ta marka produkuje falowniki tak wysokiej jakości? Przedsiębiorstwo Solis zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów – zespół naukowców wysokiego szczebla, którzy przeprowadzają badania nad nowymi produktami. Kompetentna kadra i rzetelne testy pozwalają na rozwój firmy, dlatego to właśnie Solis jest pierwszym producentem, którego inwertery przeszły testy niezawodności PVEL. Czym jest PVEL? To instytut, który od ponad dziesięciu lat bada i wybiera najlepsze moduły słoneczne i inwertery. Każdy falownik Solis ma długą gwarancję, a dodatkowo inwerter Solis posiada wygaszany ekran, dzięki któremu udało się zwiększyć czas bezawaryjnej pracy monitora przez wyłączanie go.

Inwerter Solis w ofercie Memodo

W naszej ofercie posiadamy niejeden inwerter Solis. Dodatkowo dysponujemy możliwością przedłużenia gwarancji na Solis falowniki o kolejne dziesięć lat – aby tego dokonać, należy najpierw kupić i otrzymać falownik, a następnie w formularzu podać numer seryjny urządzenia. Takie przedłużenie gwarancji należy zakupić nie później niż 12 miesięcy od daty pierwszego montażu. W naszej ofercie posiadamy 3-fazowe inwertery Solis o różnych mocach: od 5 kW do 110 kW.

Ostatnio oglądane