• Szukaj
  • Powiadomienia
  • Ulubione
  • Moje konto
  • Koszyk

Przed nami listopadowe szkolenia dla instalatorów PV

szkolenia w listopadzie
Wiedza o fotowoltaice
Zaktualizowane 18. października 2023
3 min. czas czytania
Daniel Dyko
Daniel Dyko

Memodo Energy Storage Days trwa w najlepsze. Za nami trzy webinary, które zgromadziły rekordową widownię ponad 120 firm instalacyjnych. Ale nie zwalniamy! Już w najbliższy wtorek zapraszamy na szkolenie poświęcone rozwiązaniom magazynowania energii GoodWe.

Magazyny energii od GoodWe

Tym razem skoncentrujemy się na rozwiązaniach technologicznych od GoodWe – jednego z największych na świecie wiodących producentów komponentów do instalacji fotowoltaicznych. W trakcie szkolenia będziemy rozmawiać przede wszystkim o Eco Smart Home, czyli technologii umożliwiającej zintegrowanie poszczególnych rozwiązań w jeden ekosystem. Webinar został zaplanowany tak, aby całą kluczową wiedzę przekazać Wam w godzinę - standardowo przewidzieliśmy również czas na Q&A.

Magazynowanie energii to naprawdę hot temat! 

Za nami dopiero połowa października, ale już dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się zgromadzić widownię w postaci ponad stu dwudziestu firm fotowoltaicznych z całej Polski. Działamy dalej! I z tej okazji serdecznie zapraszamy Was do udziału w nachodzących wydarzeniach.

Oprócz wspomnianego webinaru z GoodWe, jeszcze w październiku zapraszamy na szkolenie z Dawidem Wailgórą, Distribution Product Manaberem CEE w SungrowEMEA. Podczas szkolenia dowiecie się nieco więcej o samym producencie, poznacie wiodące modele falowników, akumulatorów i stacji ładowania. Prowadzący opowie Wam również o istniejącej instalacji z magazynem energii.

A już w listopadzie zapraszamy na dalszą część Memodo Energy Storage Days, na której poruszymy również temat komercyjnego magazynowania energii. Pierwsze z listopadowych szkoleń wprowadzi Was w tematykę, a na następnych porozmawiamy o magazynach energii BYD Battery-Box, falownikach i magazynach energii od SMA, a także dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć o rozwiązaniach Eco Smart Commercial od GoodWe.

Jaką korzyść możecie wynieść z nadchodzących szkoleń? 

Cała seria została zaplanowana z myślą, o dostarczeniu Wam najbardziej aktualnej i bieżącej wiedzy dotyczącej magazynowania energii w kompleksowym ujęciu - zarówno w kontekście klientów indywidualnych i mniejszych instalacji, jak i firm, przemysłu i projektów większego formatu.

Możecie zatem nie tylko uzyskać wiedzę o bieżących i nadchodzących technologiach, ale także poznać konkretne informacje dotyczące kompatybilności, zastosowań określonych modeli i sprawdzonych, przetestowanych rozwiązań, które spełnią potrzeby Wasze i Waszych klientów. 

Do takiej ilości wiedzy skondensowanej w godzinnym szkoleniu dobrze jest móc wrócić, dlatego po każdym webinarze otrzymacie od nas nagrania w Archiwum Webinarów. Dla uczestników przewidziane są również kody rabatowe i kontakt ze specjalistą, który odpowie na wszystkie Wasze pytanie. 

Zapisz się na szkolenia >>

Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
    Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
    Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

    Informacje o plikach cookie