GoodWe Lynx D 15 kWh z GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
| Art. Nr.: | 13146 |
|---|---|
| Falowniki/Inwertery: | GW10KN-ET |
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 15 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
GoodWe Lynx D 15 kWh z GoodWe ET – GW10KN-ET
Numer katalogowy podstawy: 12788
Numer katalogowy uchwytu ściennego: 12787
W ramach własnego kompleksowego rozwiązania firma GoodWe oferuje akumulator wysokonapięciowy Lynx D z możliwością układania w stosy wraz z trójfazowym Inwerterem hybrydowym serii ET Plus 16A. Oba systemy są do siebie dopasowane i zapewniają maksymalną autonomię energetyczną, najwyższą wydajność oraz niezawodne zasilanie awaryjne. Za pomocą styku beznapięciowego w Inwerterze hybrydowym można również podłączyć inne odbiorniki, takie jak Wallboxy i Pompy ciepła.
Informacje o marce
Zalety pakietu
- 3-fazowy Inteligentny licznik w serii ET Plus 16A w zestawie
- Niezawodne zasilanie awaryjne (czas przełączania < 10 ms)
- Do 8 modułów akumulatorowych, które można ustawiać jeden na drugim (maks. 40 kWh)
- Integracja z portalem Sems
- Wysoki standard bezpieczeństwa akumulatorów VDE 2510-50
- Możliwość wymiany poszczególnych modułów (połączenie starych i nowych modułów)
Właściwości produktu GoodWe Lynx D - LX D5.0-10
- Typ ogniwa: LiFePO4
- Pojemność użytkowa akumulatora: 15 kWh
- Napięcie znamionowe na moduł akumulatora: ładowanie: 435 V; rozładowanie: 380 V
- Znamionowa moc ładowania/rozładowania: 9 kW
- Komunikacja: CAN
- Zakres temperatur: Rozładowanie: -20°C – 53 °C
- Zakres temperatur: ładowanie: 0°C – 53°C
- Możliwość doposażenia w moduły akumulatorowe
- Wymiary: 1140 x 700 x 170 mm (wys. x szer. x gł.)
- Waga: 156 kg
- Klasa ochrony: IP 66
Cechy produktu GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Podłączenie do sieci: 3-fazowe
- Moc AC: 10 kVA
- Moc awaryjna 10 kW poprzez oddzielne wyjście
- Tracker MPP: 2
- Liczba przyłączy łańcuchowych na MPPT: 1
- Maks. prąd wejściowy na MPPT: 16 A
- Maks. prąd zwarciowy na MPPT: 21,2 A
- Komunikacja: RS485, Wi-Fi (opcjonalnie LAN)
- Dostępny styk beznapięciowy (programowalny za pomocą aplikacji SolarGo) (SG-Ready)
- Zaciski Push-In dla interfejsów komunikacyjnych ułatwiają instalację
- Moduł WiFi w zestawie
- Wymiary: 516 x 415 x 180 mm (wys. x szer. x gł.)
- Klasa ochrony: IP66
- Waga: 24,0 kg
Przykłady zastosowań
Zakres dostawy
- 3x GoodWe Lynx D - LX D5.0-10
- GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET wraz z 3-fazowym Inteligentnym licznikiem