Tigo TS4-A-2F do modułów o mocy do 1400 W, długie przewody (MC4)
| Nr art. producenta: | 487-00252-24 / 487-01252-24 |
|---|---|
| Art. Nr.: | 13392 |
| Sztuki w jednostce opakowaniowej: |
|
| Typ falownika: | Optymalizatory |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | PLC, kabel 1,20 / 1,30 / 2,40 m |
| Napięcia: | 16 - 80 Wolt |
| WEEE-Number: |
|
- Nowość
Wyłącznik DC Tigo TS4-A-2F dla paneli o łącznej mocy do 1400 W
Wyłączniki Tigo TS4-A-2F umożliwiają szybkie wyłączenie w ciągu 30 sekund, spełniając najnowsze wymagania dotyczące wyłączania na poziomie panelu, w tym NEC 2017/2020. TS4-A-2F posiada certyfikaty IEC i UL, co zapewnia globalną akceptację. Dzięki podłączeniu do dwóch paneli TS4-A-2F skraca czas instalacji, a w porównaniu z jednokanałowym MLPE umożliwia o 16% mniej połączeń w stringu z 14 panelami. W razie potrzeby Tigo TS4-A-2F obniża napięcie między panelami (0,6 V na jednostkę), dzięki czemu instalacja może osiągnąć bezpieczne napięcie stałe zgodnie z rozporządzeniem 114/2023 Dz.U.
Przy zastosowaniu wyłącznika należy sprawdzić kompatybilność z odpowiednimi falownikami oraz spełnić indywidualne wymagania techniczne. Listę przetestowanych falowników znajdziesz tutaj.
Zalety produktu
- Większe bezpieczeństwo dzięki szybkiemu wyłączeniu na poziomie panelu (do 30 s)
- Długie przewody do większych paneli
- Szybka instalacja
- Dwa panele na jeden wyłącznik
- Spełnia wymagania rozporządzenia nr 114/2023 Dz.U. dotyczącego bezpieczeństwa pożarowego
- Gwarancja 25 lat
- Oryginalne złącze MC4 od Stäubli
Cechy wyłącznika DC TS4-A-2F
- Maksymalna łączna moc paneli: 1400 W (700 W na 1 panel)
- Maksymalny prąd wejściowy: 25 A
- Wyłączanie na poziomie panelu (zgodnie z NEC 2017)
- Proste zarządzanie materiałami – TS4 nadaje się do systemów wszystkich rozmiarów
- Długość przewodu wejściowego do panelu: 1,20 / 1,30 m (lewa / prawa strona)
- Długość przewodu wyjściowego do stringowania: 2,40 m
Aby system mógł zostać wyłączony, wyłącznik musi współpracować z jednostką RSS, która wysyła sygnał wyłączenia systemu. Jednostkę RSS (samodzielną lub w zestawie do instalacji zewnętrznej) znajdziesz w zalecanych akcesoriach.
-
Dopasowane akcesoria






