Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SMA Sunny Island 6.0H-13
- Typ producenta: SI6.0H-13
- Art. Nr.: 4157
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik akumulatorowy |
| AC - moc: | 4,6 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Napięcia: | 48 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "14d1cbd85a7a5746af05cabd524eacc1",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Island 6.0H-13",
"item_id": "4157",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "14d1cbd85a7a5746af05cabd524eacc1"
}
}
Sungrow Residential SG20RT-V115
- Typ producenta: SG20RT-V115
- Art. Nr.: 8392
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 20 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, DI, DO |
| Napięcia: | 160-1000 Wolt |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "166b1c64225c51be8f708b156ae055ec",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Residential SG20RT-V115",
"item_id": "8392",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "166b1c64225c51be8f708b156ae055ec"
}
}
GoodWe ET 50- GW50K-ET-10 (DC-SPD I+II, AFCI, Wifi/Lan)
- Typ producenta: GW50K-ET-10 (AFCI+SPDII)
- Art. Nr.: 13599
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, LAN, CAN |
| Napięcia: | 200 - 800 Wolt |
od 12.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "167b42da7b975da099fb61c11224800a",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 50- GW50K-ET-10 (DC-SPD I+II, AFCI, Wifi/Lan)",
"item_id": "13599",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "167b42da7b975da099fb61c11224800a"
}
}
Moduł baterii BYD Battery-Box Premium HVS 2,56 kWh
- Art. Nr.: 14522
| Pojemność netto: | 2,56 kWh |
|---|---|
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "16f28241ed7f554f99c2314da3ed4423",
"item_brand": "",
"item_name": "Moduł baterii BYD Battery-Box Premium HVS 2,56 kWh ",
"item_id": "14522",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "16f28241ed7f554f99c2314da3ed4423"
}
}
GoodWe ESA - GW25K-ETA-G20
- Typ producenta: NBG0025-03-00P
- Art. Nr.: 14886
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik akumulatorowy, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 25 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi + LAN + Bluetooth |
| Napięcia: | 120-950 Wolt |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "170545e1f5655ac69e1606949155fa9a",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA - GW25K-ETA-G20",
"item_id": "14886",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "170545e1f5655ac69e1606949155fa9a"
}
}
Solar-Log 50
- Art. Nr.: 3244
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "17116a4873e45f7484996a3060e49229",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log 50",
"item_id": "3244",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "17116a4873e45f7484996a3060e49229"
}
}
Solar-Log Base 15 Licencja rozszerzająca – 30 kW
- Art. Nr.: 4411
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja, Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "175a4b73f1e154e598d2191957f54228",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base 15 Licencja rozszerzająca – 30 kW",
"item_id": "4411",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "175a4b73f1e154e598d2191957f54228"
}
}
Sigen Power Sensor TP-CT300-DH
- Typ producenta: Sigen Sensor TP-CT300-DH
- Art. Nr.: 15068
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 12.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "17d12de988f1562fa62620c07c4b07b5",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigen Power Sensor TP-CT300-DH",
"item_id": "15068",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "17d12de988f1562fa62620c07c4b07b5"
}
}
Fronius Tauro ECO 50-3-P
- Typ producenta: Tauro ECO 50-3-P
- Art. Nr.: 6254
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 1 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Komunikacja: | Ethernet, WLAN, RS485, Modbus |
| Napięcia: | 580 - 930 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "18ebcf0cb9d45ee3becdba0d7f98d8d6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro ECO 50-3-P",
"item_id": "6254",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "18ebcf0cb9d45ee3becdba0d7f98d8d6"
}
}
SolarEdge - ochrona przeciwprzepięciowa RS485 dla falowników SE25-40K
- Typ producenta: SE-RS485-SPD3-B-K4
- Art. Nr.: 7996
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "194540127eda5a00a295b2c7316f65ee",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge - ochrona przeciwprzepięciowa RS485 dla falowników SE25-40K",
"item_id": "7996",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "194540127eda5a00a295b2c7316f65ee"
}
}
SMA Sunny Boy 4.0
- Typ producenta: SB4.0-1AV-41
- Art. Nr.: 3894
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 4 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Speedwire/WebConnect. RS485 |
| Napięcia: | 140 - 600 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "195b176ae41e5ee697f70d9f51b69e88",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 4.0",
"item_id": "3894",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "195b176ae41e5ee697f70d9f51b69e88"
}
}
BYD Battery-Box Premium BCU 2.0 HVS/HVM
- Art. Nr.: 14520
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
|---|---|
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "19afb9a26f2358a7af4a815b0b760258",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium BCU 2.0 HVS/HVM",
"item_id": "14520",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "19afb9a26f2358a7af4a815b0b760258"
}
}






