Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
K2 MultiRail 10 szyna montażowa CSM
- Typ producenta: 2004209
- Art. Nr.: 8877
| Rodzaj dachu: | Blacha falista, Esówka, Płyty włókno-cementowe |
|---|
od 20.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b8b5a9eb6c0b57fd9c310b180fb15475",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 MultiRail 10 szyna montażowa CSM",
"item_id": "8877",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Konstrukcje",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "30",
"shopware_id": "b8b5a9eb6c0b57fd9c310b180fb15475"
}
}
K2 modułowy zacisk środkowy XS Set 35 mm, srebrny
- Art. Nr.: 6618
| Rodzaj dachu: | Blacha falista, Blacha na rąbek stojący, Blacha typu sandwich, Esówka, Karpiówka, Płyty włókno-cementowe, Łupek |
|---|
od 15.01.2027
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c84536726ccf5789bd199a45cb4f0752",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 modułowy zacisk środkowy XS Set 35 mm, srebrny",
"item_id": "6618",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Konstrukcje",
"item_category2": "K2 Systems",
"item_category3": "Ostatnie sztuki and outlet",
"extra": {
"minPurchase": "20",
"shopware_id": "c84536726ccf5789bd199a45cb4f0752"
}
}
K2 BlackCover SingleRail 36 - osłona do pojedynczej szyny 36 kolor czarny
- Typ producenta: 2003523
- Art. Nr.: 9706
| Rodzaj dachu: | Blacha falista, Blacha na rąbek stojący, Blacha trapezowa, Blacha typu sandwich, Esówka, Karpiówka, Płyty włókno-cementowe, Łupek |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ddbf88aeb52e5fc288dcc81060311a46",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 BlackCover SingleRail 36 - osłona do pojedynczej szyny 36 kolor czarny",
"item_id": "9706",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Konstrukcje",
"item_category2": "K2 Systems",
"extra": {
"minPurchase": "16",
"shopware_id": "ddbf88aeb52e5fc288dcc81060311a46"
}
}
Uchwyt modułowy Lehmann do patelni Nelskamp Finkenberger, ceglastoczerwony
- Typ producenta: 7300241052035
- Art. Nr.: 13810
| Rodzaj dachu: | Esówka |
|---|
od 20.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f640bb5799005537928a1a4d0bb91e80",
"item_brand": "",
"item_name": "Uchwyt modułowy Lehmann do patelni Nelskamp Finkenberger, ceglastoczerwony",
"item_id": "13810",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Konstrukcje",
"item_category2": "Lehmann",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f640bb5799005537928a1a4d0bb91e80"
}
}
LG THERMA V R32 HYDROSPLIT pompa ciepła powietrze-woda 16 kW
- Typ producenta: HU163MRB.U30, Hydrosplit
- Art. Nr.: 8862
| System grzewczy: | Pompy ciepła do ogrzewania |
|---|---|
| Kabel grzewczy: | A7/W35: 16 kW |
| Rozmiar: | 1380 x 950 x 330 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | az 7 lat |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2ba0c555549d5108be1ca7998dd35540",
"item_brand": "",
"item_name": "LG THERMA V R32 HYDROSPLIT pompa ciepła powietrze-woda 16 kW",
"item_id": "8862",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "LG Air Solution",
"item_category2": "Systemy ogrzewania",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2ba0c555549d5108be1ca7998dd35540"
}
}
LG THERMA V HYDROSPLIT Jednostka wewnętrzna IWT
- Typ producenta: HN1616Y.NB1, Hydrosplit
- Art. Nr.: 8866
| System grzewczy: | Pompy ciepła do ogrzewania |
|---|---|
| Kabel grzewczy: | bivalence 6 kW |
| Rozmiar: | 1812 x 601 x 685 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | az 7 lat |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ed4e514ce5d05892ac05d8e1073c85f3",
"item_brand": "",
"item_name": "LG THERMA V HYDROSPLIT Jednostka wewnętrzna IWT",
"item_id": "8866",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "LG Air Solution",
"item_category2": "Systemy ogrzewania",
"item_category3": "Specjalne oferty",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ed4e514ce5d05892ac05d8e1073c85f3"
}
}
LONGi Hi-MO X6 Scientist LR5-54HTH-445M, black frame, kabel 1,2 m
- Typ producenta: LR5-54HTH-445M
- Art. Nr.: 11045
| Moc: | 445 Wat |
|---|---|
| Wydajność: | 22,8 % |
| Typ konstrukcji: | szkło-folia |
| Gwarancja: | 25/25 lat |
| Rozmiar: | 1722 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Biała |
| Kolor ramy: | Czarna |
| Technologia: | xBC |
| Obciążenie śniegiem: | 5400 |
| Obciążenie wiatrem: | 2400 |
| Typ modułu: | Moduły Back-Contact, Moduły szkło-folia |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "91b44e52f9ee56f191b107232a6f60f9",
"item_brand": "",
"item_name": "LONGi Hi-MO X6 Scientist LR5-54HTH-445M, black frame, kabel 1,2 m",
"item_id": "11045",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Moduły",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "Longi",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "91b44e52f9ee56f191b107232a6f60f9"
}
}
Panel LONGi Hi-MO X10 540 W, czarna rama, kabel 1,4 m
- Typ producenta: LR7-60HVH-540M
- Art. Nr.: 13800
| Moc: | 540 Wat |
|---|---|
| Wydajność: | 23,9 % |
| Typ konstrukcji: | szkło-folia |
| Gwarancja: | 15/30 lat |
| Rozmiar: | 1990 x 1134 x 30 |
| Backsheet: | Biała |
| Kolor ramy: | Czarna |
| Technologia: | xBC |
| Obciążenie śniegiem: | 5400 |
| Obciążenie wiatrem: | 2400 |
| Typ modułu: | Moduły Back-Contact, Moduły o wysokiej wydajności, Moduły szkło-folia |
od 14.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9f60cc79a0e657e88b0a803f188a6140",
"item_brand": "",
"item_name": "Panel LONGi Hi-MO X10 540 W, czarna rama, kabel 1,4 m",
"item_id": "13800",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Moduły",
"item_category2": "Longi",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9f60cc79a0e657e88b0a803f188a6140"
}
}
Skrzynka połączeniowa dla 2 akumulatorów Pylontech M1C
- Art. Nr.: 12228
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 16.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6d0074a3e85e56c5825fbc42c99fe876",
"item_brand": "",
"item_name": "Skrzynka połączeniowa dla 2 akumulatorów Pylontech M1C ",
"item_id": "12228",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Memodo",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6d0074a3e85e56c5825fbc42c99fe876"
}
}
Rozdzielnica z rozłącznikiem DC dla akumulatorów Pylontech M1C
- Art. Nr.: 12230
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 16.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cf39a923b4f25d5dbd0beb2b5d82b536",
"item_brand": "",
"item_name": "Rozdzielnica z rozłącznikiem DC dla akumulatorów Pylontech M1C ",
"item_id": "12230",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Memodo",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cf39a923b4f25d5dbd0beb2b5d82b536"
}
}
Grzałka elektryczna my-PV 9 kW do AC-THOR 9s
- Art. Nr.: 4401
| System grzewczy: | Akcesoria, Spirale grzewcze |
|---|---|
| Kabel grzewczy: | 9 kW |
| Rozmiar: | 873 x 88 x 88 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Konsumpcja: | 9 kW |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f",
"item_brand": "",
"item_name": "Grzałka elektryczna my-PV 9 kW do AC-THOR 9s",
"item_id": "4401",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy ogrzewania",
"item_category2": "MYPV",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f"
}
}
NORD Power Genius 3000
- Art. Nr.: 10681
| System grzewczy: | Spirale grzewcze |
|---|
od 18.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a0f7e7b3222455258b25f4042c469008",
"item_brand": "",
"item_name": "NORD Power Genius 3000",
"item_id": "10681",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy ogrzewania",
"item_category2": "NORD",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a0f7e7b3222455258b25f4042c469008"
}
}






