Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Pylontech A2000-OMNI – 20ft kontenerowe rozwiązanie 1 MW / 2 MWh
- Typ producenta: A2000-OMNI
- Art. Nr.: 12651
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 1966 kWh |
| Moc: | 1000 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | All-in-One, Kontener |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b98941f7a217578aade8fb0feb1cc5d6",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech A2000-OMNI – 20ft kontenerowe rozwiązanie 1 MW / 2 MWh",
"item_id": "12651",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b98941f7a217578aade8fb0feb1cc5d6"
}
}
Pylontech L3300-OMNI – kontenerowe rozwiązanie 20 ft 1.67 MW / 3.34 MWh
- Typ producenta: L3300-OMNI
- Art. Nr.: 13623
| Przeznaczenie: | Outdoor |
|---|---|
| Pojemność użytkowa: | 3176 kWh |
| Moc: | 1670 kW |
| Typy magazynów energii: | All-in-One, Kontener |
od 14.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d28f902951ef5acb924ce1504b70cf3a",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech L3300-OMNI – kontenerowe rozwiązanie 20 ft 1.67 MW / 3.34 MWh",
"item_id": "13623",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d28f902951ef5acb924ce1504b70cf3a"
}
}
Pylontech L5000-BAT – kontenerowe rozwiązanie 20 ft o pojemności 5 MWh
- Typ producenta: L5000-BAT
- Art. Nr.: 13326
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 4765 kWh |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | Kontener |
od 14.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c41a93378c835baa9753dcb3f4159a28",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech L5000-BAT – kontenerowe rozwiązanie 20 ft o pojemności 5 MWh",
"item_id": "13326",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c41a93378c835baa9753dcb3f4159a28"
}
}
Rack do wewnętrznego magazynu energii Pylontech PowerCube M1-C z BMS (Maks. 26 modułów)
- Typ producenta: WJ0BRK230001 + SC1000NB01V00201
- Art. Nr.: 14163
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 14.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0d0ea493cace52429a3d5784cce7b4e9",
"item_brand": "",
"item_name": "Rack do wewnętrznego magazynu energii Pylontech PowerCube M1-C z BMS (Maks. 26 modułów)",
"item_id": "14163",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0d0ea493cace52429a3d5784cce7b4e9"
}
}
Rack do wewnętrznego magazynu energii Pylontech PowerCube M1-C z BMS (Maks. 24 Moduły)
- Typ producenta: WJ0BRK230001 + SC1000NB01V00201
- Art. Nr.: 14164
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 14.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7417e3b9d8f45ce4a75fa8f20f34fb3c",
"item_brand": "",
"item_name": "Rack do wewnętrznego magazynu energii Pylontech PowerCube M1-C z BMS (Maks. 24 Moduły)",
"item_id": "14164",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7417e3b9d8f45ce4a75fa8f20f34fb3c"
}
}
Główny moduł zarządzania baterią Pylontech MBMS1000
- Art. Nr.: 8834
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 14.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c950b9ed085d56eb85fe0c5d13d9d077",
"item_brand": "",
"item_name": "Główny moduł zarządzania baterią Pylontech MBMS1000",
"item_id": "8834",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Pylontech",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c950b9ed085d56eb85fe0c5d13d9d077"
}
}
Pylontech PowerCube-M1-C 99,4 kWh z SMA Sunny Island X 50
- Art. Nr.: 13794
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Indoor |
| Pojemność użytkowa: | 94,5 kWh |
| Moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | Modułowe z falownikiem |
od 14.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7029dc76824b5469994c5292d0ff090a",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech PowerCube-M1-C 99,4 kWh z SMA Sunny Island X 50",
"item_id": "13794",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Komercyjne akumulatory",
"item_category2": "Pylontech and SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7029dc76824b5469994c5292d0ff090a"
}
}
SAMSUNG EHS Mono/Mono HT Quiet IDU ClimateHub 260 l, 3F
- Typ producenta: AE260RNWMGG/EU, EHS Mono, EHS Mono HT Quiet
- Art. Nr.: 9182
| System grzewczy: | Pompy ciepła do ogrzewania |
|---|---|
| Kabel grzewczy: | bivalence 6/3 kW |
| Rozmiar: | 1800 x 595 x 700 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | az 5 lat |
| Objętość: | 260 litr |
od 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "70e2208e80305dee9e487cebd8229592",
"item_brand": "",
"item_name": " SAMSUNG EHS Mono/Mono HT Quiet IDU ClimateHub 260 l, 3F",
"item_id": "9182",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Samsung SDI",
"item_category3": "Systemy ogrzewania",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "70e2208e80305dee9e487cebd8229592"
}
}
SAMSUNG EHS Mono HT Quiet zestaw kontrolny MIM-E03EN
- Typ producenta: MIM-E03EN, EHS Mono HT Quiet
- Art. Nr.: 9401
| System grzewczy: | Pompy ciepła do ogrzewania |
|---|---|
| Kabel grzewczy: | 8 / 12 / 14 kW |
| Rozmiar: | 370 x 290 x 110 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | az 5 lat |
od 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "da6b543468a75ec3a1dd097120a89987",
"item_brand": "",
"item_name": "SAMSUNG EHS Mono HT Quiet zestaw kontrolny MIM-E03EN",
"item_id": "9401",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Samsung SDI",
"item_category2": "Systemy ogrzewania",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "da6b543468a75ec3a1dd097120a89987"
}
}
Samsung EHS WiFi kit 2.0
- Typ producenta: MIM-H04EN
- Art. Nr.: 9313
| System grzewczy: | Akcesoria |
|---|---|
| Rozmiar: | 130 x 185 x 29 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | 2 lata |
od 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2336d8aa048254d09a3bba15017c6da7",
"item_brand": "",
"item_name": "Samsung EHS WiFi kit 2.0",
"item_id": "9313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Samsung SDI",
"item_category2": "Systemy ogrzewania",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2336d8aa048254d09a3bba15017c6da7"
}
}
Samsung EHS panel kontrolny CZ/SK
- Typ producenta: MWR-WW10JN
- Art. Nr.: 9312
| System grzewczy: | Akcesoria |
|---|---|
| Rozmiar: | 120 x 120 x 19 w mm (WxSxG) |
| Gwarancja: | 2 lata |
od 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7dc081d9fdc55a15ad6926f3e741a8d5",
"item_brand": "",
"item_name": "Samsung EHS panel kontrolny CZ/SK",
"item_id": "9312",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Samsung SDI",
"item_category3": "Systemy ogrzewania",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7dc081d9fdc55a15ad6926f3e741a8d5"
}
}
SMA EV Charger 22, kabel 5 m
- Art. Nr.: 5254
| Moc: | 22 kilowat |
|---|---|
| Liczba punktów ładowania: | 1 |
| Kontrola dostępu: | Nie |
| AC-fazy: | 3 |
| Ładowanie z nadwyżki: | Tak |
| Port ładowania: | Kabel |
| Licznik energii: | Licznik zgodny z MID |
| KfW (441) förderfähig: | Tak |
| BMVI förderfähig: | Nie |
| System ładownia: | Prywatne, Wallbox |
od 16.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15bc664ecbf4566aaea664dab2a40c23",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA EV Charger 22, kabel 5 m",
"item_id": "5254",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "SMA",
"item_category3": "Stacje ładowania EV",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15bc664ecbf4566aaea664dab2a40c23"
}
}






