Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Sigenergy SigenStack Sub Base 1C
- Typ producenta: SigenStack Base SUB-1C
- Art. Nr.: 15065
| Przeznaczenie: | Outdoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika, Modułowe z falownikiem |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c2aa3c5f6a8757d9a95a9f034df884c7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy SigenStack Sub Base 1C",
"item_id": "15065",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c2aa3c5f6a8757d9a95a9f034df884c7"
}
}
SolarEdge SE10K-EN4
- Typ producenta: SE10K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13105
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| AC - moc: | 10 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c342ebed5efe56e5a4c785cc36615782",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE10K-EN4",
"item_id": "13105",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c342ebed5efe56e5a4c785cc36615782"
}
}
Pylontech Force H1 24,9 kWh z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 7339
| Falowniki/Inwertery: | Sunways Hybrid STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H1 24,9 kWh |
| Pojemność netto: | 22,4 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c37e9bff0f1a55c88420e9b4482e84e1",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 24,9 kWh z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "7339",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and Sunways ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c37e9bff0f1a55c88420e9b4482e84e1"
}
}
Bezpiecznik DC 1000 V / 12 A, 10 x 38 mm
- Art. Nr.: 1481
| Rodzaj akcesoriów: | Akcesoria instalacyjne |
|---|
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c38bda53684654cea2b8d9f8a6a30407",
"item_brand": "",
"item_name": "Bezpiecznik DC 1000 V / 12 A, 10 x 38 mm",
"item_id": "1481",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "HIS",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c38bda53684654cea2b8d9f8a6a30407"
}
}
Sigenergy hybrydowy falownik 50 kW z funkcją backup
- Typ producenta: Sigen PV 50M1-HYB
- Art. Nr.: 15077
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G/2G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c38fa953cbdb5dbfa5c74cdfca584cc4",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy hybrydowy falownik 50 kW z funkcją backup",
"item_id": "15077",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c38fa953cbdb5dbfa5c74cdfca584cc4"
}
}
Solinteg M2HT - 40K - 150
- Typ producenta: M2HT-40K-150
- Art. Nr.: 14828
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 40 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485 |
| Napięcia: | 200-950 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c47224097b0459b0add41317f8ebabe4",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg M2HT - 40K - 150",
"item_id": "14828",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Solinteg",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c47224097b0459b0add41317f8ebabe4"
}
}
Sungrow Residential SG8.0RT-V115
- Typ producenta: SG8.0RT-V115
- Art. Nr.: 8387
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 8 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, DI, DO |
| Napięcia: | 160-1000 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c49472a6b4cb5016a3943ef4e561b9b7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Residential SG8.0RT-V115",
"item_id": "8387",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c49472a6b4cb5016a3943ef4e561b9b7"
}
}
GoodWe Lynx D 10 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20
- Art. Nr.: 13181
| Falowniki/Inwertery: | GW10K-ET-20 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 10 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c49f5c156e4350ed9ae8fc82571ad0f2",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20",
"item_id": "13181",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c49f5c156e4350ed9ae8fc82571ad0f2"
}
}
Przekładnik prądowy 250/5 A nieskalibrowany, kl. 1
- Art. Nr.: 3742
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c581e3b9ab835ea181e635866e8a259b",
"item_brand": "",
"item_name": "Przekładnik prądowy 250/5 A nieskalibrowany, kl. 1",
"item_id": "3742",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c581e3b9ab835ea181e635866e8a259b"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2A gniazdo 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm
- Typ producenta: PV-KBT4-EVO 2A/6I
- Art. Nr.: 8939
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c5fd4d9280165cedb32720ce36c678e6",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2A gniazdo 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm",
"item_id": "8939",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c5fd4d9280165cedb32720ce36c678e6"
}
}
Sungrow- gwarancja SG33CX na 10 lat
- Typ producenta: WE10-SG33CX
- Art. Nr.: 4281
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c60bc0566665566a90114929f24d3f20",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow- gwarancja SG33CX na 10 lat",
"item_id": "4281",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c60bc0566665566a90114929f24d3f20"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2A wtyczka 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm
- Typ producenta: PV-KST4-EVO 2A/6I
- Art. Nr.: 8940
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c60db7969d655a62857e35d296007f65",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2A wtyczka 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm",
"item_id": "8940",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c60db7969d655a62857e35d296007f65"
}
}






