Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Przekładnik prądowy 250/5 A, nieskalibrowany, rozkładany
- Art. Nr.: 4123
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b92e37b743b45fc5918a13d69f610bda",
"item_brand": "",
"item_name": "Przekładnik prądowy 250/5 A, nieskalibrowany, rozkładany",
"item_id": "4123",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92e37b743b45fc5918a13d69f610bda"
}
}
SolarEdge optymalizator S1200-1GMYMBV
- Typ producenta: S1200-1GMYMBV
- Art. Nr.: 8331
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, Kabel: 1,6 m/(+) 5,3 m (-) 0,10 m |
| Napięcia: | 12,5-105 Wolt |
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b95cd71cc7505fcfba47a72486b4e676",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optymalizator S1200-1GMYMBV",
"item_id": "8331",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b95cd71cc7505fcfba47a72486b4e676"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat GW8K-ET
- Typ producenta: ET Plus
- Art. Nr.: 4547
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b963f3d335415017827f2ab634d61f61",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat GW8K-ET ",
"item_id": "4547",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b963f3d335415017827f2ab634d61f61"
}
}
Czujnik mocy Sigenstack TPX-CH bez CTs
- Typ producenta: Sigen Sensor TPX-CH
- Art. Nr.: 15069
| Przeznaczenie: | Indoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Akcesoria |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ba0e3a3a58d75eedb093b26150bc7361",
"item_brand": "",
"item_name": "Czujnik mocy Sigenstack TPX-CH bez CTs",
"item_id": "15069",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ba0e3a3a58d75eedb093b26150bc7361"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 23 kWh |
| Pojemność netto: | 23 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bb12bb9e74ec5da59e8c2fab6d01262f",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet zasilania awaryjnego SolarEdge Home z SE10K-RWB48 i 23 kWh",
"item_id": "12183",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb12bb9e74ec5da59e8c2fab6d01262f"
}
}
TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch Unmanaged
- Art. Nr.: 5561
| Rodzaj akcesoriów: | Sieć (LAN / WIFI) |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bb60c3f07f7a5cf48eb89d00c76e2919",
"item_brand": "",
"item_name": "TP-Link TL-SF1008D 8-port Switch Unmanaged",
"item_id": "5561",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "TP-Link",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb60c3f07f7a5cf48eb89d00c76e2919"
}
}
SolaX X3-FORTH-110K z AFCI
- Typ producenta: X3-FORTH-110K
- Art. Nr.: 10594
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 9 |
| AC - moc: | 110 kW |
| Gwarancja: | 5+1 lat |
| Komunikacja: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-110K z AFCI",
"item_id": "10594",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb6bcc3ea5ba5faebfd2bdac83378ce4"
}
}
SolaX Pocket Wifi + LAN
- Art. Nr.: 11269
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bb9dbbfbe0a551cbbebf3fff9dbab1fc",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Pocket Wifi + LAN",
"item_id": "11269",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bb9dbbfbe0a551cbbebf3fff9dbab1fc"
}
}
SolaX X3-FORTH-125K z AFCI
- Typ producenta: X3-FORTH-125K
- Art. Nr.: 11760
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 12 |
| AC - moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5+1 lat |
| Komunikacja: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bbb1a723bed6584592e1549f761dca6a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-125K z AFCI",
"item_id": "11760",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bbb1a723bed6584592e1549f761dca6a"
}
}
Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm² 100m czerwony
- Typ producenta: 713545
- Art. Nr.: 5775
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bdeb6bdef0fb516a98443afd6bdea578",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 4,0 mm² 100m czerwony",
"item_id": "5775",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bdeb6bdef0fb516a98443afd6bdea578"
}
}
Sungrow licznik 3-fazowy 80 A DTSU666
- Typ producenta: DTSU666
- Art. Nr.: 4179
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "be304b9dd3fb56cfa8bca5b43896dd14",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow licznik 3-fazowy 80 A DTSU666",
"item_id": "4179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "be304b9dd3fb56cfa8bca5b43896dd14"
}
}
GoodWe ET 25 - GW25K-ET (AFCI)
- Typ producenta: GW25K-ET
- Art. Nr.: 13628
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 25 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, CAN |
| Napięcia: | 200 - 850 Wolt |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "be54d3fe5804564e91a098d2fcca14e6",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 25 - GW25K-ET (AFCI)",
"item_id": "13628",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "be54d3fe5804564e91a098d2fcca14e6"
}
}






