Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Sunways ST rejestrator 1000
- Typ producenta: STL-1000-W
- Art. Nr.: 8775
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja, Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ade7ec378c24510b8b00f1b24e460dc3",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways ST rejestrator 1000",
"item_id": "8775",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Sunways",
"item_category3": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ade7ec378c24510b8b00f1b24e460dc3"
}
}
SolarEdge optymalizator P850-4RMXMBY
- Typ producenta: P850-4RMXMBY
- Art. Nr.: 8330
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, Kabel: 1.3 m/2.2 m |
| Napięcia: | 12,5-105 Wolt |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "aeb73a23875b536082cee1f0738eef90",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optymalizator P850-4RMXMBY",
"item_id": "8330",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "aeb73a23875b536082cee1f0738eef90"
}
}
Sungrow Hybrid SH25T - V11
- Typ producenta: SH25T
- Art. Nr.: 13217
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 25 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, Ethernet, CAN |
| Napięcia: | 150 - 950 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "af94653942eb5a2aae026d33b135b8e5",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Hybrid SH25T - V11",
"item_id": "13217",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "af94653942eb5a2aae026d33b135b8e5"
}
}
Ogranicznik do zaciskacza MC4, 2,5/4/6/10 mm²
- Typ producenta: PV-LOC
- Art. Nr.: 9084
| Rodzaj akcesoriów: | Narzędzia |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b040331e0a4c5378be97679a2af8ded2",
"item_brand": "",
"item_name": "Ogranicznik do zaciskacza MC4, 2,5/4/6/10 mm²",
"item_id": "9084",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b040331e0a4c5378be97679a2af8ded2"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | GW10KN-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 10 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b1629d99a08f5407adef738e7a351260",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh z falownikiem GoodWe ET Plus 16A – GW10KN-ET",
"item_id": "13145",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b1629d99a08f5407adef738e7a351260"
}
}
Stäubli MC4 gniazdo, 10 mm² II, śr. 5,9-8,8 mm
- Typ producenta: PV-KBT4/10II
- Art. Nr.: 8923
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b1bc325321315a5d8e3d288993283ed2",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 gniazdo, 10 mm² II, śr. 5,9-8,8 mm",
"item_id": "8923",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b1bc325321315a5d8e3d288993283ed2"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 wtyczka 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm
- Typ producenta: PV-KST4-EVO 2/6I-UR
- Art. Nr.: 6522
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b1c2dac4af1854aea1c57c503286fd02",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 wtyczka 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm",
"item_id": "6522",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b1c2dac4af1854aea1c57c503286fd02"
}
}
SMA Sunny Tripower X DC zabezpieczenie przepięciowe Typ 1+2
- Art. Nr.: 7832
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b1f867a951d55f75ac3f33663cc78fa2",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X DC zabezpieczenie przepięciowe Typ 1+2",
"item_id": "7832",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b1f867a951d55f75ac3f33663cc78fa2"
}
}
SMA Sunny Tripower X 12
- Typ producenta: STP 12-50
- Art. Nr.: 12548
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 12 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet |
| Napięcia: | 210 - 800 Wolt |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b22097feadfc5d298b3fc78f3ee65383",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X 12",
"item_id": "12548",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b22097feadfc5d298b3fc78f3ee65383"
}
}
Sigenergy hybrydowy falownik 100 kW z funkcją backup
- Typ producenta: Sigen PV 100M1-HYB
- Art. Nr.: 15102
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 8 |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G/2G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b28d8708bdf05a2b81c69be61812ca86",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy hybrydowy falownik 100 kW z funkcją backup",
"item_id": "15102",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b28d8708bdf05a2b81c69be61812ca86"
}
}
GoodWe ET Plus - GW8K-ET
- Typ producenta: GW8K-ET
- Art. Nr.: 8822
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 8 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi |
| Napięcia: | 200 - 850 Wolt |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b2a9e25836f759b6b9659ca23ff37677",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus - GW8K-ET",
"item_id": "8822",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b2a9e25836f759b6b9659ca23ff37677"
}
}
Interfejs zasilania awaryjnego SolarEdge Home 3-faz
- Typ producenta: BI-NEUNU-3P-01
- Art. Nr.: 12030
| Rodzaj akcesoriów: | BackUp |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b30f3470470c5441b7a208e5e1ca114d",
"item_brand": "",
"item_name": "Interfejs zasilania awaryjnego SolarEdge Home 3-faz",
"item_id": "12030",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b30f3470470c5441b7a208e5e1ca114d"
}
}






