Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Solar-Log Licencja wstępna dla SL50 do 30kWp
- Art. Nr.: 3803
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja, Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "aa6addef867e50abab7b16a28c71a706",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Licencja wstępna dla SL50 do 30kWp",
"item_id": "3803",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "aa6addef867e50abab7b16a28c71a706"
}
}
SMA Sunny Tripower 5.0
- Typ producenta: STP5.0-3AV-40
- Art. Nr.: 3659
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 5 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | Speedwire / WebConnect / WLAN / RS485 Tigo |
| Napięcia: | 215 - 800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "aa75aac9f8705c7e860c57016b968d4e",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 5.0",
"item_id": "3659",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "aa75aac9f8705c7e860c57016b968d4e"
}
}
SolaX X3-FORTH-100K z AFCI
- Typ producenta: X3-FORTH-100K
- Art. Nr.: 11759
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 9 |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 5+1 lat |
| Komunikacja: | RS485 / USB / DRM / Optional (WiFi/LAN/4G) |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ab1f27bfff625b07886e4c77e68944ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-FORTH-100K z AFCI",
"item_id": "11759",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab1f27bfff625b07886e4c77e68944ed"
}
}
meteocontrol blueLog XC-1000 Datalogger Park do 1 MW
- Art. Nr.: 6024
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ab30b82ea2305ee49b622a20cb79618a",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog XC-1000 Datalogger Park do 1 MW",
"item_id": "6024",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab30b82ea2305ee49b622a20cb79618a"
}
}
Zestaw złącz BYD LVS 50mm2
- Art. Nr.: 6003
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ab3e048c2bca5437a8c1c0423f11b1a7",
"item_brand": "",
"item_name": "Zestaw złącz BYD LVS 50mm2",
"item_id": "6003",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab3e048c2bca5437a8c1c0423f11b1a7"
}
}
BYD Battery-Box Premium HVS/HVM HV Atrapa
- Art. Nr.: 4871
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ab60c8aabe455b4096c655eef14d0db9",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS/HVM HV Atrapa",
"item_id": "4871",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dummys",
"item_category2": "BYD",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ab60c8aabe455b4096c655eef14d0db9"
}
}
SolarEdge Home SE7K-EN4
- Typ producenta: SE7K-RW0TEBEN4
- Art. Nr.: 13100
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| AC - moc: | 7 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "abdfc121f60f5c19afef0933af459643",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home SE7K-EN4",
"item_id": "13100",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "abdfc121f60f5c19afef0933af459643"
}
}
Stäubli MC4-EVO gniazdo gotowe do podłączenia 4-6 mm², Da 5,5-7,5 mm
- Typ producenta: PV-KBT-EVO READY
- Art. Nr.: 11666
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ac218eb566d257998db5928656516c68",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO gniazdo gotowe do podłączenia 4-6 mm², Da 5,5-7,5 mm",
"item_id": "11666",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "10",
"shopware_id": "ac218eb566d257998db5928656516c68"
}
}
Tigo TS4-A-2F do1400 W, długie kable (EVO2)
- Art. Nr.: 14689
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | PLC, kabel 1,2 / 1,3 / 2,4 m |
| Napięcia: | 16 - 80 Wolt |
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ac5b6859a91f59199e1d6a6f1e474794",
"item_brand": "",
"item_name": "Tigo TS4-A-2F do1400 W, długie kable (EVO2)",
"item_id": "14689",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Tigo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ac5b6859a91f59199e1d6a6f1e474794"
}
}
SolarEdge SE90K MC4 (szybkie wyłączenie)
- Art. Nr.: 10640
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 90 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
od 30.12.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ace30827b95553d8bf24e085fee30c27",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE90K MC4 (szybkie wyłączenie)",
"item_id": "10640",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ace30827b95553d8bf24e085fee30c27"
}
}
Fronius Tauro 50-3-D
- Art. Nr.: 6213
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Komunikacja: | Ethernet, WLAN, RS485, Modbus |
| Napięcia: | 400 - 870 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ace7fafde72658fba4fb60ea9314b0b3",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro 50-3-D",
"item_id": "6213",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ace7fafde72658fba4fb60ea9314b0b3"
}
}
SolarEdge SE12,5K-N4
- Typ producenta: SE12.5K-RW0T0BNN4
- Art. Nr.: 13098
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| AC - moc: | 12 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ad6cb12f733b59aba661e92431c7f278",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE12,5K-N4",
"item_id": "13098",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ad6cb12f733b59aba661e92431c7f278"
}
}






