Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Moduł akumulatorowy GoodWe GW8.3-BAT-D-G20
- Typ producenta: BAE8000-01-00P
- Art. Nr.: 14890
| Pojemność netto: | 8 kWh |
|---|---|
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Gwarancja: | 10 |
| Typ magazynu energii: | 3-fazowe, Rozbudowa magazynu energii, Wysokonapięciowe magazyny energii |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9f481b07388854cf91120085152b2aa0",
"item_brand": "",
"item_name": "Moduł akumulatorowy GoodWe GW8.3-BAT-D-G20",
"item_id": "14890",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9f481b07388854cf91120085152b2aa0"
}
}
Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 100m niebieski
- Typ producenta: 713570
- Art. Nr.: 5751
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9fc9d7d56d85545aaa870619031850dc",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 100m niebieski",
"item_id": "5751",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Helukabel",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9fc9d7d56d85545aaa870619031850dc"
}
}
GoodWe SEC1000S kontroler energii (falowniki hybrydowe)
- Art. Nr.: 14430
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SEC1000S kontroler energii (falowniki hybrydowe)",
"item_id": "14430",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a10ed4ce112f53aeb2fc36ec9b5403e0"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a1107193e56d55dea42e676bc2a34650",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet zasilania awaryjnego SolarEdge Home z SE10K-RWB48 i akumulatorem o pojemności 13,8 kWh",
"item_id": "12174",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1107193e56d55dea42e676bc2a34650"
}
}
Sigenergy Falownik hybrydowy 80 kW
- Typ producenta: Sigen PV 80M1-HYA
- Art. Nr.: 15096
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 6 |
| AC - moc: | 80 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a18e49e97d3c5d9599a3b4a75f8d6571",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy Falownik hybrydowy 80 kW",
"item_id": "15096",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a18e49e97d3c5d9599a3b4a75f8d6571"
}
}
SMA Sunny Tripower X DC zabezpieczenie przepięciowe Typ 2
- Art. Nr.: 7833
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a1cf2b0e722a5e9a87b20820f118e450",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower X DC zabezpieczenie przepięciowe Typ 2",
"item_id": "7833",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1cf2b0e722a5e9a87b20820f118e450"
}
}
SolaX X3-IES-10K (AFCI) - 15,3 kWh
- Art. Nr.: 12775
| Falowniki/Inwertery: | SolaX X3-IES-10K (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | TP-HS50E - 15.3 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a1f158b4d61f5d12ab189c745f8abc43",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-IES-10K (AFCI) - 15,3 kWh",
"item_id": "12775",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1f158b4d61f5d12ab189c745f8abc43"
}
}
Solar-Log Base 2000
- Art. Nr.: 4410
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a1f39923fdff5a268c8c3ce659eb0fa6",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base 2000",
"item_id": "4410",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1f39923fdff5a268c8c3ce659eb0fa6"
}
}
SolaX Bridge łączność bezprzewodowa Wi-BR
- Typ producenta: Wi-BR
- Art. Nr.: 11577
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a2377fdc1267505291f16774ef2eeb4d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Bridge łączność bezprzewodowa Wi-BR",
"item_id": "11577",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a2377fdc1267505291f16774ef2eeb4d"
}
}
SolarEdge przedłużenie gwarancji HD-Wave na 20 lat (Falownik 1~WR < 4 kW)
- Typ producenta: WE-HD1S-20
- Art. Nr.: 3021
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a2a596bc93e65fc0892e970eaaa4b834",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge przedłużenie gwarancji HD-Wave na 20 lat (Falownik 1~WR < 4 kW)",
"item_id": "3021",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a2a596bc93e65fc0892e970eaaa4b834"
}
}
Stäubli Pin testowy MC4
- Typ producenta: PV-PST
- Art. Nr.: 9083
| Rodzaj akcesoriów: | Narzędzia |
|---|
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a35d7eacc2985b7aa0b1dcfaef1aae83",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli Pin testowy MC4",
"item_id": "9083",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a35d7eacc2985b7aa0b1dcfaef1aae83"
}
}
Sunways Hybrid STH-8KTL-HT
- Typ producenta: STH-8KTL-HT
- Art. Nr.: 7977
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 8 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Napięcia: | 200-850 Wolt |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a3a0cbac0b8c577393b83b563e075032",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways Hybrid STH-8KTL-HT",
"item_id": "7977",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a3a0cbac0b8c577393b83b563e075032"
}
}






