Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge Home - Bramka bezprzewodowa Wi-Fi + antena
- Typ producenta: SE-WFGW-B-S1-RW
- Art. Nr.: 5617
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "99c7b653799e5e6facc7915e0355711b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home - Bramka bezprzewodowa Wi-Fi + antena",
"item_id": "5617",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "99c7b653799e5e6facc7915e0355711b"
}
}
SMA Sunny Tripower CORE 1 Interfejs I/O
- Art. Nr.: 2932
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9a192ed95029597089f27de7d264ab13",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 Interfejs I/O",
"item_id": "2932",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9a192ed95029597089f27de7d264ab13"
}
}
SolaX X3-AELIO- 60K
- Typ producenta: X3-AELIO-60K
- Art. Nr.: 12234
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 6 |
| AC - moc: | 60 kW |
| Napięcia: | 160-950 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9ab80ff53ebb56739953f83c46c5785b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-AELIO- 60K",
"item_id": "12234",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9ab80ff53ebb56739953f83c46c5785b"
}
}
KBE Solar DB+, 4 mm², 500 m, czarny
- Typ producenta: H1Z2Z2-K 4,0 sw
- Art. Nr.: 11714
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9bdd58af5ae154ed9f94d712d7ede07c",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4 mm², 500 m, czarny",
"item_id": "11714",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9bdd58af5ae154ed9f94d712d7ede07c"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny, KfW 442 Pakete |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9cc8131555f657d58515aa4f72ded391",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet SolarEdge Home ze stacją ładowania, SE10K-RWB48 i akumulatorem o pojemności 13,8 kWh",
"item_id": "12176",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9cc8131555f657d58515aa4f72ded391"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat ET29.9-GW29.9K-ET
- Typ producenta: GW29.9K-ET
- Art. Nr.: 8799
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9ceb4781a5f957eaaf659aa694921183",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat ET29.9-GW29.9K-ET",
"item_id": "8799",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9ceb4781a5f957eaaf659aa694921183"
}
}
meteocontrol VCOM licencja do 1 MWp na 2 lata
- Art. Nr.: 9370
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9d12a26e19a75db59c77aab93b140092",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM licencja do 1 MWp na 2 lata",
"item_id": "9370",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9d12a26e19a75db59c77aab93b140092"
}
}
SolarEdge falownik SE66.6K MC4
- Art. Nr.: 8363
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 66,6 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9da0a5eef231531f89ddb91f1c2eacbb",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge falownik SE66.6K MC4",
"item_id": "8363",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9da0a5eef231531f89ddb91f1c2eacbb"
}
}
Falownik SolarEdge Home Hub SE10K-RWB48
- Typ producenta: SE10K-RWB48BFN4
- Art. Nr.: 13114
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| AC - moc: | 10,0 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet, SolarEdge Home Netzwerk |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9dca30306cd75dda8b6f1b2267c24433",
"item_brand": "",
"item_name": "Falownik SolarEdge Home Hub SE10K-RWB48",
"item_id": "13114",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9dca30306cd75dda8b6f1b2267c24433"
}
}
ABB Wyłącznik różnicowoprądowy 40A, 4-biegunowy, 30mA, typ A
- Typ producenta: RCD 4TE F204A-40/0,03
- Art. Nr.: 5035
| Rodzaj akcesoriów: | Akcesoria instalacyjne |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9dd331b632c555a79b2c8a88eadc83e0",
"item_brand": "",
"item_name": "ABB Wyłącznik różnicowoprądowy 40A, 4-biegunowy, 30mA, typ A",
"item_id": "5035",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "ABB",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9dd331b632c555a79b2c8a88eadc83e0"
}
}
Solar-Log Modbus TCP sprzedaż bezpośrednia do 250 kWp
- Art. Nr.: 8805
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9e5d3237cf085e2f8235fe47c853295b",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Modbus TCP sprzedaż bezpośrednia do 250 kWp",
"item_id": "8805",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9e5d3237cf085e2f8235fe47c853295b"
}
}
Sigenergy SigenStack Main Base 0.5C
- Typ producenta: SigenStack Base MAIN-0.5C
- Art. Nr.: 15060
| Przeznaczenie: | Outdoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika, Modułowe z falownikiem |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9ed8b6813c8c5560ac971beebf4f6838",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy SigenStack Main Base 0.5C",
"item_id": "15060",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9ed8b6813c8c5560ac971beebf4f6838"
}
}






