Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SMA Data Manager M
- Art. Nr.: 12484
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a42f181fd3ed5d93bfad8dcacf2f7994",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Data Manager M ",
"item_id": "12484",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a42f181fd3ed5d93bfad8dcacf2f7994"
}
}
SolaX X3-EPS-150KW-G2 skrzynka równoległa
- Typ producenta: X3-EPS-150KW-G2
- Art. Nr.: 11650
| Rodzaj akcesoriów: | BackUp |
|---|
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a4583c9f472854e5a935b9493c02968d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-EPS-150KW-G2 skrzynka równoległa",
"item_id": "11650",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a4583c9f472854e5a935b9493c02968d"
}
}
Przedłużenie gwarancji Solinteg o 10 lat – M2HT-40-50K-150
- Typ producenta: M2HT- 40-50K-150
- Art. Nr.: 14831
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a4aebe566d125392a25442d08b810252",
"item_brand": "",
"item_name": "Przedłużenie gwarancji Solinteg o 10 lat – M2HT-40-50K-150",
"item_id": "14831",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a4aebe566d125392a25442d08b810252"
}
}
SolaX Triple Power T30 9kWh z SolaX X3-HYBRID-10.0-D
- Art. Nr.: 7578
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Pojemność netto: | 8,3 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Akcesoria: | 10 |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a54e03de5e4e50078f0ccc183053ab7d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Triple Power T30 9kWh z SolaX X3-HYBRID-10.0-D",
"item_id": "7578",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a54e03de5e4e50078f0ccc183053ab7d"
}
}
Dyness Tower T14 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 8957
| Falowniki/Inwertery: | Sunways STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Dyness Tower T14 |
| Pojemność netto: | 12,8 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a63b7326fda65b359de0652827215377",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower T14 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "8957",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Dyness and Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a63b7326fda65b359de0652827215377"
}
}
Tigo Cloud Connect Advance Kit, zawiera TAP
- Art. Nr.: 4918
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | WiFi, RS485 |
| Napięcia: | 10 - 25 Wolt |
od 30.12.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a6425c493c6e5912b4d6c8eff7b4cb6b",
"item_brand": "",
"item_name": "Tigo Cloud Connect Advance Kit, zawiera TAP",
"item_id": "4918",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Tigo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a6425c493c6e5912b4d6c8eff7b4cb6b"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat ET 15-GW15K-ET
- Typ producenta: GW15K-ET
- Art. Nr.: 8796
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a6bbfd91394e54a9b255a5b433e9a861",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat ET 15-GW15K-ET",
"item_id": "8796",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a6bbfd91394e54a9b255a5b433e9a861"
}
}
Dyness Stack 100 - 51,20 kWh
- Art. Nr.: 14743
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Indoor |
| Pojemność użytkowa: | 48,64 kWh |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a784bb85bb0a5d6e98f51ad3b2eeaf44",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 51,20 kWh",
"item_id": "14743",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a784bb85bb0a5d6e98f51ad3b2eeaf44"
}
}
Solis 3P- falownik - 100 kW
- Typ producenta: Solis-100K-5G-PRO
- Art. Nr.: 13710
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 8 |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485 |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 30.12.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a87b6a185d885069b29da031f9d4335a",
"item_brand": "",
"item_name": "Solis 3P- falownik - 100 kW",
"item_id": "13710",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a87b6a185d885069b29da031f9d4335a"
}
}
Falownik SolarEdge Home Hub SE5K-RWB48
- Typ producenta: SE5K-RWB48BFN4
- Art. Nr.: 13111
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| AC - moc: | 5,0 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet, SolarEdge Home Netzwerk |
od 30.12.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a970f4cda9d35c848a22cf3623add8e5",
"item_brand": "",
"item_name": "Falownik SolarEdge Home Hub SE5K-RWB48",
"item_id": "13111",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a970f4cda9d35c848a22cf3623add8e5"
}
}
Solinteg MHT - 40K - 100
- Typ producenta: MHT-40K-100
- Art. Nr.: 14820
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 40 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485 |
| Napięcia: | 200-850 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a97f2d8bf5365081a34e62da30501ea3",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg MHT - 40K - 100",
"item_id": "14820",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a97f2d8bf5365081a34e62da30501ea3"
}
}
SolarEdge SE20K-M4
- Typ producenta: SE20K-RW00IBNM4
- Art. Nr.: 8324
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 20 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a9cb629d994b5d9e9584b921f9d63ef0",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE20K-M4",
"item_id": "8324",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a9cb629d994b5d9e9584b921f9d63ef0"
}
}






