Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Dyness Tower T17 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 8958
| Falowniki/Inwertery: | Sunways STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Dyness Tower T17 |
| Pojemność netto: | 16 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "94676beaf4655b37b6b4a533efa27ec0",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower T17 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "8958",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Dyness and Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94676beaf4655b37b6b4a533efa27ec0"
}
}
Solar-Log Modbus TCP do bezpośredniej sprzedaży
- Art. Nr.: 6306
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "94e729db47ec56b5afa64bccfa07c18b",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Modbus TCP do bezpośredniej sprzedaży",
"item_id": "6306",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "94e729db47ec56b5afa64bccfa07c18b"
}
}
meteocontrol SCADA Interfejs blue?Log XM / XC Licencja
- Art. Nr.: 7414
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "95b95aa40acd5ac390d3c070c677d676",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol SCADA Interfejs blue?Log XM / XC Licencja",
"item_id": "7414",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "95b95aa40acd5ac390d3c070c677d676"
}
}
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9619b68ec95a5b25b86f337a74bc5121",
"item_brand": "",
"item_name": "Zestaw ochrony przeciwprzepięciowej DC Fronius typ 1+2 modernizacja, ECO 25 i 27",
"item_id": "6637",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9619b68ec95a5b25b86f337a74bc5121"
}
}
Stäubli MC4 EVO2 styk-gniazdo, tylko część wewnętrzna , 4-6 mm²
- Typ producenta: PV-BP4-EVO 2/6
- Art. Nr.: 8935
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9632e2a319ea51099ae96fcf3da6d789",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 EVO2 styk-gniazdo, tylko część wewnętrzna , 4-6 mm²",
"item_id": "8935",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9632e2a319ea51099ae96fcf3da6d789"
}
}
SolaX X3-ULT-15KP (AFCI)
- Typ producenta: X3-ULT-15KP(AFCI)
- Art. Nr.: 12595
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 15 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Napięcia: | 160-950 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9653d488e178583ba4d5b78e83da9f82",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-ULT-15KP (AFCI)",
"item_id": "12595",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "SolaX",
"item_category3": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9653d488e178583ba4d5b78e83da9f82"
}
}
Sungrow SG33CX-P2
- Typ producenta: SG33CX-P2 - V112
- Art. Nr.: 9002
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 33 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Napięcia: | 160-1000 Wolt |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "974f42659bf55e47aa14a30af20f69a2",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG33CX-P2",
"item_id": "9002",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "974f42659bf55e47aa14a30af20f69a2"
}
}
SolarEdge Home Wave SE5K-RWS48
- Typ producenta: SE5K-RWS48BEN4
- Art. Nr.: 4354
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| AC - moc: | 5,0 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "97947f69bcba569292b67da52014389a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home Wave SE5K-RWS48",
"item_id": "4354",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "97947f69bcba569292b67da52014389a"
}
}
SolarEdge Czujnik promieniowania
- Typ producenta: SE1000-SEN-IRR-S1
- Art. Nr.: 860
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9853aa24fb5a5a46a4b7e44ca600167e",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Czujnik promieniowania",
"item_id": "860",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9853aa24fb5a5a46a4b7e44ca600167e"
}
}
HELUKABEL kabel solarny Solarflex H1Z2Z2-K 16,0 mm² 1000m czarny
- Typ producenta: 713571
- Art. Nr.: 11679
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "98b98b8f13715e17ac5ff1c2a2a11091",
"item_brand": "",
"item_name": "HELUKABEL kabel solarny Solarflex H1Z2Z2-K 16,0 mm² 1000m czarny",
"item_id": "11679",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "98b98b8f13715e17ac5ff1c2a2a11091"
}
}
Fronius Symo GEN24 6.0 Plus (falownik hybrydowy)
- Typ producenta: 4,210,153,002 (,95)
- Art. Nr.: 4955
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 6 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Napięcia: | 80 - 800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9936f674bd065c91869b294bba3a55fb",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo GEN24 6.0 Plus (falownik hybrydowy)",
"item_id": "4955",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "9936f674bd065c91869b294bba3a55fb"
}
}
KBE Solar DB+, 4 mm², 500 m, czerwony
- Typ producenta: H1Z2Z2-K 4,0 rt
- Art. Nr.: 11715
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "99c0c13824e15ccfa4480bff7e0e350a",
"item_brand": "",
"item_name": "KBE Solar DB+, 4 mm², 500 m, czerwony",
"item_id": "11715",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "KBE",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "99c0c13824e15ccfa4480bff7e0e350a"
}
}






