Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H
- Typ producenta: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15326
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 255 kWh |
| Moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc ładowania: | 125 kW |
| Moc rozładowania: | 125 kW |
| Komunikacja: | Ethernet |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-125kW-2H",
"item_id": "15326",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sungrow",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8a2a6a243d45554a9890fc6d36209025"
}
}
GoodWe ESA - GW15K-ETA-G20
- Typ producenta: NBG0015-04-00P
- Art. Nr.: 14884
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik akumulatorowy, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 15 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi + LAN + Bluetooth |
| Napięcia: | 120-950 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8a45b7558e2c5750b54f3fd32c74be79",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA - GW15K-ETA-G20",
"item_id": "14884",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8a45b7558e2c5750b54f3fd32c74be79"
}
}
Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 500m niebieski
- Typ producenta: 713570
- Art. Nr.: 5754
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8aa3e56907415746bb6c683f70fbd8cb",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 500m niebieski",
"item_id": "5754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Helukabel",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8aa3e56907415746bb6c683f70fbd8cb"
}
}
Stäubli MC 4 EVO 2 styk-wtyczka, tylko część wewnętrzna, 4-6 mm²
- Typ producenta: PV-SP4-EVO 2/6
- Art. Nr.: 8994
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b3ea7f62638582391bd7bbc5fa5ee5b",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC 4 EVO 2 styk-wtyczka, tylko część wewnętrzna, 4-6 mm²",
"item_id": "8994",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b3ea7f62638582391bd7bbc5fa5ee5b"
}
}
SolaX Triple Power T30 6kWh z SolaX X3-HYBRID-10.0-D
- Art. Nr.: 7577
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Pojemność netto: | 5,5 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Akcesoria: | 10 |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b4ac6f7cc7e56e5a8da6e22a0ac1092",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Triple Power T30 6kWh z SolaX X3-HYBRID-10.0-D",
"item_id": "7577",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b4ac6f7cc7e56e5a8da6e22a0ac1092"
}
}
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8bfaeae4ccd758fda5e5506e0acc6924",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Urządzenie komunikacyjne COM100E z wbudowanym Loggerem1000B",
"item_id": "4397",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Sungrow",
"item_category3": "Specjalne oferty",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8bfaeae4ccd758fda5e5506e0acc6924"
}
}
Phoenix SUNCLIX złącze, gniazdo
- Typ producenta: PV-C3F-S 2,5-6
- Art. Nr.: 7732
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8c308560dd635c02873f1fc541fdb114",
"item_brand": "",
"item_name": "Phoenix SUNCLIX złącze, gniazdo",
"item_id": "7732",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Phoenix Contact",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8c308560dd635c02873f1fc541fdb114"
}
}
SMA Hybrid Sunny Tripower 8.0 Smart Energy
- Typ producenta: STP8.0-3SE-40
- Art. Nr.: 7181
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 8 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet |
| Napięcia: | 180-800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8c53b0de9d3954ada14e1bef2cae0bc6",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Hybrid Sunny Tripower 8.0 Smart Energy",
"item_id": "7181",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8c53b0de9d3954ada14e1bef2cae0bc6"
}
}
Raycap ochrona przeciwprzepięciowa DC top-hat rail typ I+II dla 2 MPPT
- Typ producenta: ProTec T1-1100PV-5Y-00-R
- Art. Nr.: 7075
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8ca0189104295216af2518e331b9fd7e",
"item_brand": "",
"item_name": "Raycap ochrona przeciwprzepięciowa DC top-hat rail typ I+II dla 2 MPPT",
"item_id": "7075",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Raycap",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8ca0189104295216af2518e331b9fd7e"
}
}
meteocontrol czujnik temperatury otoczenia RS485
- Typ producenta: Ta-ext-RS485-MB Umgebungstemperatursensor
- Art. Nr.: 7092
| Systemy zarządzania energią: | Akcesoria, Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8cf14510941b556989f001980b29a399",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol czujnik temperatury otoczenia RS485",
"item_id": "7092",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8cf14510941b556989f001980b29a399"
}
}
Pylontech Force H1 17,76 kWh z GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)
- Art. Nr.: 12364
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H1 17,76 kWh |
| Pojemność netto: | 16,87 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8d93e951153a548193d02344f8e760df",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 17,76 kWh z GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "12364",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8d93e951153a548193d02344f8e760df"
}
}
SMA Power Limiter SB 3.0 - 6.0 & STP 3.0 - 10.0
- Typ producenta: I-BOX-40
- Art. Nr.: 5637
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8f9054d5a74a5f3699c5329359623cdd",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Power Limiter SB 3.0 - 6.0 & STP 3.0 - 10.0",
"item_id": "5637",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8f9054d5a74a5f3699c5329359623cdd"
}
}






