Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
meteocontrol VCOM licencja do 500 kWp na 2 lata
- Art. Nr.: 9371
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "861c76a323bf5742acd44c5df76961ed",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM licencja do 500 kWp na 2 lata",
"item_id": "9371",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "861c76a323bf5742acd44c5df76961ed"
}
}
Pylontech Force H3 20,48 kWh z GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)
- Art. Nr.: 13888
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H3 20,48 kWh |
| Pojemność netto: | 19,48 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "862c27c80e62536199d237b61a2342a1",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 20,48 kWh z GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)",
"item_id": "13888",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "862c27c80e62536199d237b61a2342a1"
}
}
GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)
- Typ producenta: GW15K-ET-20
- Art. Nr.: 13385
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 15 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, CAN, WiFi + LAN + Bluetooth |
| Napięcia: | 150 - 720 Wolt |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "86636175a10959e29cd505c025824f8c",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13385",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "86636175a10959e29cd505c025824f8c"
}
}
BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 inkl. BCU 2.0
- Art. Nr.: 14752
| Pojemność netto: | 10,24 kWh |
|---|---|
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "86a08a28a295543ca4843e0fd401d7d4",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVS 10.2 inkl. BCU 2.0",
"item_id": "14752",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "86a08a28a295543ca4843e0fd401d7d4"
}
}
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "86ccf5c8e7395b18a8703cdfe85c76b6",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius DC Zestaw ochrony przeciwprzepięciowej typ 2 modernizacja, Symo 10-20",
"item_id": "4962",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "86ccf5c8e7395b18a8703cdfe85c76b6"
}
}
Sigenergy hybrydowy falownik 60 kW
- Typ producenta: Sigen PV 60M1-HYA
- Art. Nr.: 15078
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 5 |
| AC - moc: | 60 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8722ef1aed3a59ce93eac132860a14c9",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy hybrydowy falownik 60 kW ",
"item_id": "15078",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8722ef1aed3a59ce93eac132860a14c9"
}
}
Fronius Symo GEN24 4.0 Plus (falownik hybrydowy)
- Typ producenta: 4,210,151,002
- Art. Nr.: 6018
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 4 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Napięcia: | 80 - 800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "87f518881c6d534ba9d1178e1d0b02e5",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo GEN24 4.0 Plus (falownik hybrydowy)",
"item_id": "6018",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "87f518881c6d534ba9d1178e1d0b02e5"
}
}
Narzędzie montażowe Stäubli MC4/MC4 EVO 2 / zestaw kluczy, metal
- Typ producenta: PV-MS-PLS
- Art. Nr.: 5329
| Rodzaj akcesoriów: | Narzędzia |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "886f60a67930598abdeab5d450ca1dac",
"item_brand": "",
"item_name": "Narzędzie montażowe Stäubli MC4/MC4 EVO 2 / zestaw kluczy, metal",
"item_id": "5329",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "886f60a67930598abdeab5d450ca1dac"
}
}
Dyness Tower Pro Battery module HV9640
- Art. Nr.: 13377
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
|---|---|
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8916ca2aeb2e526ab24c1f0d78304ce9",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro Battery module HV9640",
"item_id": "13377",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Magazyny energii",
"item_category2": "Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8916ca2aeb2e526ab24c1f0d78304ce9"
}
}
Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS
- Art. Nr.: 12576
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "895986660c8257c38fc0a849ab946b79",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS",
"item_id": "12576",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "895986660c8257c38fc0a849ab946b79"
}
}
SMA Sunny Boy 3.6
- Typ producenta: SB3.6-1AV-41
- Art. Nr.: 3893
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 3,68 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Speedwire/WebConnect, RS485 |
| Napięcia: | 130 - 600 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8963e52fcfd856608d98276b025edf07",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 3.6",
"item_id": "3893",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8963e52fcfd856608d98276b025edf07"
}
}
SolarEdge Automatyka domu przełącznik AC z licznikiem
- Typ producenta: SEHAZB-SWITCH-MTR
- Art. Nr.: 1814
| Rodzaj akcesoriów: | Smart-Home |
|---|
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8979eecd11515764a7f43324f57734ec",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Automatyka domu przełącznik AC z licznikiem",
"item_id": "1814",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8979eecd11515764a7f43324f57734ec"
}
}






