Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge SE50K MC4
- Art. Nr.: 8760
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ec679ed755f561895e14f8cf100ba74",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE50K MC4",
"item_id": "8760",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ec679ed755f561895e14f8cf100ba74"
}
}
Pylontech Force H1 17,76 kWh z GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)
- Art. Nr.: 12365
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET 20 - GW20K-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H1 17,76 kWh |
| Pojemność netto: | 16,87 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7effa905bb815ebab2a323bafdbb2dcd",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 17,76 kWh z GoodWe ET 20 - GW20K-ET (AFCI)",
"item_id": "12365",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7effa905bb815ebab2a323bafdbb2dcd"
}
}
SMA Sunny Tripower 10.0 falownik 3-fazowy
- Typ producenta: STP10.0-3AV-40
- Art. Nr.: 3878
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 10 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | Speedwire / WebConnect / WLAN / RS485 Tigo |
| Napięcia: | 320-800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7effac10e6c05e13a68a1b9d72461b19",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 10.0 falownik 3-fazowy",
"item_id": "3878",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7effac10e6c05e13a68a1b9d72461b19"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2A wtyczka 4-6 mm², śr. 6,4-8,4 mm
- Typ producenta: PV-KST4-EVO 2A/6II
- Art. Nr.: 8987
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f94eb44800d5f03b0c699d858d9f850",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2A wtyczka 4-6 mm², śr. 6,4-8,4 mm",
"item_id": "8987",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f94eb44800d5f03b0c699d858d9f850"
}
}
Przekładnik prądowy 200/5 A, nieskalibrowany, rozkładany
- Art. Nr.: 4122
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7f96f27672875de09bf991b653b26066",
"item_brand": "",
"item_name": "Przekładnik prądowy 200/5 A, nieskalibrowany, rozkładany",
"item_id": "4122",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "KDK Dornscheidt",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7f96f27672875de09bf991b653b26066"
}
}
Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS
- Art. Nr.: 12577
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7fa723ee8041579e84a89150474f950e",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS",
"item_id": "12577",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7fa723ee8041579e84a89150474f950e"
}
}
GoodWe ESA 125/261
- Typ producenta: GW125/261-ESA-LCN-G10
- Art. Nr.: 14545
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Outdoor |
| Pojemność użytkowa: | 261 kWh |
| Moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc ładowania: | 125 kW |
| Moc rozładowania: | 125 kW |
| Komunikacja: | Modbus TCP, Modbus RTU |
| Typy magazynów energii: | All-in-One |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7faf91ad251d530d898d47d9371b610e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 125/261",
"item_id": "14545",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7faf91ad251d530d898d47d9371b610e"
}
}
Solar-Log Base 15
- Art. Nr.: 4408
| Systemy zarządzania energią: | Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7fc0faf196c7521a8edd48e4da0f5552",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Base 15",
"item_id": "4408",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7fc0faf196c7521a8edd48e4da0f5552"
}
}
Janitza UMG 96-PA
- Typ producenta: UMG 96-PA
- Art. Nr.: 9188
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8015a3df190c533f99ff80966306c5f1",
"item_brand": "",
"item_name": "Janitza UMG 96-PA",
"item_id": "9188",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Janitza",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8015a3df190c533f99ff80966306c5f1"
}
}
Solinteg MHT-50K-100
- Typ producenta: MHT-50K-100
- Art. Nr.: 14814
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485 |
| Napięcia: | 200-850 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "80488be4755e5089925c72b8ce5c53e1",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg MHT-50K-100",
"item_id": "14814",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Solinteg",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "80488be4755e5089925c72b8ce5c53e1"
}
}
meteocontrol VCOM konfiguracja systemu do 100 kWp
- Art. Nr.: 7093
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "80c1f9315d7e53478ba2c67150313cd5",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM konfiguracja systemu do 100 kWp",
"item_id": "7093",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "80c1f9315d7e53478ba2c67150313cd5"
}
}
SolarEdge domowy bezpotencjałowy przełącznik stykowy
- Typ producenta: SEM-DCS-R08-00
- Art. Nr.: 9532
| Rodzaj akcesoriów: | Smart-Home |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "812847d29f14510f979528e44f1ff029",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge domowy bezpotencjałowy przełącznik stykowy",
"item_id": "9532",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "812847d29f14510f979528e44f1ff029"
}
}






