Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Janitza UMG 604 Pro
- Typ producenta: UMG 604-PRO
- Art. Nr.: 8575
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "783a00e4737354a09c0413a6a1f08f91",
"item_brand": "",
"item_name": "Janitza UMG 604 Pro",
"item_id": "8575",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Janitza",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "783a00e4737354a09c0413a6a1f08f91"
}
}
Aiko Comet 3N72 AIKO-A670-MDE72Mw
- Typ producenta: AIKO-A670-MDE72Mw
- Art. Nr.: 15137
| Moc: | 670 Wat |
|---|---|
| Wydajność: | 24,8 % |
| Typ konstrukcji: | szkło-folia |
| Gwarancja: | 15/30 lat |
| Rozmiar: | 2382 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Biała |
| Kolor ramy: | Srebrna |
| Technologia: | xBC |
| Obciążenie śniegiem: | 5400 |
| Obciążenie wiatrem: | 2400 |
| Typ modułu: | Moduły Back-Contact, Moduły o wysokiej wydajności, Moduły szkło-folia |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "78992481ed73549fb92c74064db5c677",
"item_brand": "",
"item_name": "Aiko Comet 3N72 AIKO-A670-MDE72Mw",
"item_id": "15137",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Moduły",
"item_category2": "AIKO Solar",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "78992481ed73549fb92c74064db5c677"
}
}
SolarEdge StorEdge Jednofazowy falownik SE3000H-O4
- Typ producenta: SE3000H-RWS00BNO4
- Art. Nr.: 4427
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| AC - moc: | 3 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | Ethernet, RS485, ZigBee, WLAN, Mobilfunk |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "79c3949457305fcab22b0e14fb2dc79a",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge StorEdge Jednofazowy falownik SE3000H-O4",
"item_id": "4427",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "79c3949457305fcab22b0e14fb2dc79a"
}
}
GoodWe SDT G2 Plus - GW17K-SDT-20
- Typ producenta: GW17K-SDT-20
- Art. Nr.: 10312
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 17 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, LAN oder 4G (Optional) |
| Napięcia: | 140 - 950 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "79f4db187e805440ae4278a82201ce65",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SDT G2 Plus - GW17K-SDT-20",
"item_id": "10312",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "79f4db187e805440ae4278a82201ce65"
}
}
SolarEdge domowy przełącznik AC
- Typ producenta: SEM-SWT-R16-00
- Art. Nr.: 9535
| Rodzaj akcesoriów: | Smart-Home |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7a6f51c987735155b43e0d9c4b6168c9",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge domowy przełącznik AC",
"item_id": "9535",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7a6f51c987735155b43e0d9c4b6168c9"
}
}
GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI)
- Typ producenta: GW10K-ET-20
- Art. Nr.: 13258
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 10 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, CAN, WiFi + LAN + Bluetooth |
| Napięcia: | 150 - 720 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7b743b55f7c05195bb8857f1aca9aa1e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13258",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7b743b55f7c05195bb8857f1aca9aa1e"
}
}
GoodWe Smart Meter GM3000 ( 3-fazowy)
- Typ producenta: GM3000
- Art. Nr.: 4827
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ba297f418e25754a5d25c11c4d0f27e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Smart Meter GM3000 ( 3-fazowy)",
"item_id": "4827",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ba297f418e25754a5d25c11c4d0f27e"
}
}
SolarEdge inwerter SE100K MC4
- Art. Nr.: 8365
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
od 13.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7c7b9f8d225059eca36f6cef23054a4b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge inwerter SE100K MC4",
"item_id": "8365",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7c7b9f8d225059eca36f6cef23054a4b"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat GW20KT-DT
- Typ producenta: GW20KT-DT, SDT G2 Serie
- Art. Nr.: 7325
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7ce10a1b1946585491dc2a63af3ddba4",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat GW20KT-DT",
"item_id": "7325",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7ce10a1b1946585491dc2a63af3ddba4"
}
}
Fronius Datamanager 2.0 WLAN
- Art. Nr.: 2754
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7dabaa3a6fbf5e33bdb65651ebf86935",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Datamanager 2.0 WLAN",
"item_id": "2754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7dabaa3a6fbf5e33bdb65651ebf86935"
}
}
Stäubli łącze rozgałęźne MC4 EVO2 wtyczka
- Typ producenta: PV-AZB4-EVO 2-UR
- Art. Nr.: 8936
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e1aadf48c355eae84278b56cf74cfa4",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli łącze rozgałęźne MC4 EVO2 wtyczka",
"item_id": "8936",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e1aadf48c355eae84278b56cf74cfa4"
}
}
Kabel akumulatorowy 48V sieciowy równoległy M8-BYD LVS 2,5m
- Art. Nr.: 5415
| Rodzaj akcesoriów: | Kable akumulatorowe 48V |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7e3b53b70767529294f6604bba8ece68",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel akumulatorowy 48V sieciowy równoległy M8-BYD LVS 2,5m",
"item_id": "5415",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7e3b53b70767529294f6604bba8ece68"
}
}






