Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SolarEdge SE100K MC4 (szybkie wyłączenie)
- Art. Nr.: 10498
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Komunikacja: | 2 x RS485, Ethernet |
od 30.12.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "81ec568de61053d8a23babf030549f76",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge SE100K MC4 (szybkie wyłączenie)",
"item_id": "10498",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "81ec568de61053d8a23babf030549f76"
}
}
Kabel krosowy RJ45 Cat6 2,0 m
- Art. Nr.: 1889
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel krosowy RJ45 Cat6 2,0 m",
"item_id": "1889",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Helukabel",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "822851911df95ccebbf89804836ecc29"
}
}
meteocontrol blueLog XM-200 Datalogger, < 200 kWp
- Art. Nr.: 4313
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog XM-200 Datalogger, < 200 kWp",
"item_id": "4313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "827332d3662b52709ec07068d5a2da14"
}
}
Sungrow Optimierer SP1400D V112
- Typ producenta: SP1400D_V112
- Art. Nr.: 15578
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| AC - moc: | 1,4 kW |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | PLC |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "82a0ed3a7429594695897e495154d9ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Optimierer SP1400D V112",
"item_id": "15578",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "82a0ed3a7429594695897e495154d9ce"
}
}
SolaX X3-ULT-25K (AFCI)
- Typ producenta: X3-ULT-25K(AFCI)
- Art. Nr.: 12599
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 25 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Napięcia: | 160-950 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "82f16b462f1753e6be9cb98079cb7815",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-ULT-25K (AFCI)",
"item_id": "12599",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "82f16b462f1753e6be9cb98079cb7815"
}
}
Solar-Log Licencja Modbus TCP PM
- Art. Nr.: 6500
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Licencja Modbus TCP PM",
"item_id": "6500",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "839ec7d0b6ee5009a99d341fa90cbc1c"
}
}
SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 20.4 kWh
- Art. Nr.: 12777
| Falowniki/Inwertery: | SolaX X3-IES-15K (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | TP-HS50E - 20.4 kWh |
| Pojemność netto: | 18,4 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "83b78e304d785af0b2ba443f8cab56de",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 20.4 kWh",
"item_id": "12777",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "83b78e304d785af0b2ba443f8cab56de"
}
}
SMA zasilacz 24 V dla urządzenia Data Manager
- Typ producenta: CLCON-PWRSUPPLY
- Art. Nr.: 2804
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA zasilacz 24 V dla urządzenia Data Manager",
"item_id": "2804",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "83d6b26555505c27a0690d5e0d4b206c"
}
}
Sungrow SH10T
- Typ producenta: SH10T
- Art. Nr.: 12397
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 10 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, Ethernet, CAN |
| Napięcia: | 150 - 950 Wolt |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8429475f06fd5f698b968b4d2fed50d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SH10T",
"item_id": "12397",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8429475f06fd5f698b968b4d2fed50d7"
}
}
Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+
- Typ producenta: TSM-520NEG18R.28
- Art. Nr.: 14793
| Moc: | 520 Wat |
|---|---|
| Wydajność: | 23,4 % |
| Typ konstrukcji: | szkło-szkło |
| Gwarancja: | 15/30 lat |
| Rozmiar: | 1961 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Biała |
| Kolor ramy: | Czarna |
| Technologia: | TOPCon |
| Obciążenie śniegiem: | 5400 |
| Obciążenie wiatrem: | 2400 |
| Typ modułu: | Moduły TOPCon, Moduły szkło-szkło |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "84b8966a86fc5f459ce35e092fc45540",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 520 TSM-NEG18R.28 Vertex S+",
"item_id": "14793",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Moduły",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "84b8966a86fc5f459ce35e092fc45540"
}
}
Stäubli MC4 styk-gniazdo, tylko część wewnętrzna 4-6 mm²
- Typ producenta: PV-BP4/6
- Art. Nr.: 3690
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4 styk-gniazdo, tylko część wewnętrzna 4-6 mm² ",
"item_id": "3690",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "852ce9cffe735e1da71611485f6e09ca"
}
}
SolaX X3-EPS-60KW-G2 skrzynka równoległa
- Typ producenta: X3-EPS-60KW-G2
- Art. Nr.: 9374
| Rodzaj akcesoriów: | BackUp |
|---|
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "85625f46aa775effbc6ed18416885234",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-EPS-60KW-G2 skrzynka równoległa",
"item_id": "9374",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "85625f46aa775effbc6ed18416885234"
}
}






