Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b390d56b703053db9ebe6a3185daf986",
"item_brand": "",
"item_name": "Licencja na hybrydowy system zarządzania energią (HEMS) do 5 MWh blue'Log XC",
"item_id": "12575",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b390d56b703053db9ebe6a3185daf986"
}
}
Optymalizator SolarEdge - S1000-1GMXMBT
- Typ producenta: S1000-1GMXMBT
- Art. Nr.: 13120
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| AC - moc: | 1 kW |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, Kabel: 1.3 m /(+) 4.7 m (-) 0.10 m |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b3afe11b8cba5f14ba1574b46ce36816",
"item_brand": "",
"item_name": "Optymalizator SolarEdge - S1000-1GMXMBT",
"item_id": "13120",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3afe11b8cba5f14ba1574b46ce36816"
}
}
Sungrow SG150CX
- Typ producenta: SG150CX-V12
- Art. Nr.: 15501
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 7 |
| AC - moc: | 150 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, Ethernet (optional) |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b3e88fa3ee165a169312c739678e0166",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG150CX",
"item_id": "15501",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b3e88fa3ee165a169312c739678e0166"
}
}
Solar-Log Licencja PM PRO do 1 MWp
- Art. Nr.: 12539
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b47da73e21f453598d22e54a82840841",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Licencja PM PRO do 1 MWp",
"item_id": "12539",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b47da73e21f453598d22e54a82840841"
}
}
Enwitec jednostka zdalnego sterowania dla 2 wyłączników przeciwpożarowych
- Typ producenta: santon-remote control-4-R
- Art. Nr.: 7292
| Rodzaj akcesoriów: | Wyłącznik przeciwpożarowy |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b5443f26f47c5f7cb1af13409b898b7f",
"item_brand": "",
"item_name": "Enwitec jednostka zdalnego sterowania dla 2 wyłączników przeciwpożarowych",
"item_id": "7292",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Enwitec",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b5443f26f47c5f7cb1af13409b898b7f"
}
}
Sigenergy SigenStack BC M2-0.5C-BST
- Typ producenta: SigenStack BC M2-0.5C-BST
- Art. Nr.: 15058
| Przeznaczenie: | Outdoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika, Modułowe z falownikiem |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b5811af58bdb5119ab2b067e9907ec80",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy SigenStack BC M2-0.5C-BST",
"item_id": "15058",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b5811af58bdb5119ab2b067e9907ec80"
}
}
SMA Sunny Island Czujnik temperatury
- Typ producenta: BAT-TEMP-SENSOR
- Art. Nr.: 6595
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b68f0f58eb0a5e22816231b6b3775ec8",
"item_brand": "",
"item_name": " SMA Sunny Island Czujnik temperatury",
"item_id": "6595",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b68f0f58eb0a5e22816231b6b3775ec8"
}
}
SolaX Pocket LAN 3.0
- Art. Nr.: 8299
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b6f6acd3555955c0a5a7595f65f503a1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX Pocket LAN 3.0",
"item_id": "8299",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b6f6acd3555955c0a5a7595f65f503a1"
}
}
Pylontech Force H1 14,2 kWh z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 7336
| Falowniki/Inwertery: | Sunways Hybrid STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H1 14,2 kWh |
| Pojemność netto: | 12,8 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b7554383710e5fa3960a81309e6d3d24",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 14,2 kWh z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "7336",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and Sunways ",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b7554383710e5fa3960a81309e6d3d24"
}
}
Sunways 10-letnia gwarancja STH-8KTL-HT
- Typ producenta: STH-8KTL-HT
- Art. Nr.: 7169
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b862fb5b485950228a977e8512913ef6",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways 10-letnia gwarancja STH-8KTL-HT",
"item_id": "7169",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b862fb5b485950228a977e8512913ef6"
}
}
GoodWe SDT G2 Plus - GW20K-SDT-20
- Typ producenta: GW20K-SDT-20
- Art. Nr.: 10313
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 20 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, LAN oder 4G (Optional) |
| Napięcia: | 140 - 950 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b92588a7c3955229a3e4350f5875d2b9",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SDT G2 Plus - GW20K-SDT-20",
"item_id": "10313",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92588a7c3955229a3e4350f5875d2b9"
}
}
Optymalizator SolarEdge S1500-1GMZMBWD długi kabel
- Typ producenta: S1500-1GMZMBWD
- Art. Nr.: 14279
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, výstupní kabely 5,7 m (+) a 0,1 m (-), vstupní kabely 2 × 1,8 m |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b92a2ffa5a945cf58f753041d4db2a4a",
"item_brand": "",
"item_name": "Optymalizator SolarEdge S1500-1GMZMBWD długi kabel",
"item_id": "14279",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b92a2ffa5a945cf58f753041d4db2a4a"
}
}






