Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
meteocontrol blueLog XC-200 Regulator danych Park, < 200 kWp
- Art. Nr.: 4314
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d6b2b802957c5e7fb222c26b0c022839",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol blueLog XC-200 Regulator danych Park, < 200 kWp",
"item_id": "4314",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d6b2b802957c5e7fb222c26b0c022839"
}
}
BYD Battery-Box Premium HVM 8.3 inkl. BCU 2.0
- Art. Nr.: 14754
| Pojemność netto: | 8,28 kWh |
|---|---|
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d76be34f1fc855a6a5ae5ae6293e62be",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD Battery-Box Premium HVM 8.3 inkl. BCU 2.0",
"item_id": "14754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d76be34f1fc855a6a5ae5ae6293e62be"
}
}
SolarEdge Home Meter MTR-240-3PC1-D-A-MW
- Typ producenta: MTR EU3
- Art. Nr.: 9364
| Rodzaj akcesoriów: | Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d7cc964af35459c499c5f2de0344777f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home Meter MTR-240-3PC1-D-A-MW",
"item_id": "9364",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolarEdge",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d7cc964af35459c499c5f2de0344777f"
}
}
Zestaw złącz BYD LVS 35mm2
- Art. Nr.: 5925
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
od 19.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d9346423bc24518fb1f66153d7bb2b0f",
"item_brand": "",
"item_name": "Zestaw złącz BYD LVS 35mm2",
"item_id": "5925",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "BYD",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d9346423bc24518fb1f66153d7bb2b0f"
}
}
Trina 470 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ Doppelglas
- Typ producenta: TSM-470-NEG9R.28
- Art. Nr.: 15480
| Moc: | 470 Wat |
|---|---|
| Wydajność: | 23,5 % |
| Typ konstrukcji: | szkło-szkło |
| Gwarancja: | 25/30 lat |
| Rozmiar: | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Biała |
| Kolor ramy: | Czarna |
| Technologia: | TOPCon |
| Obciążenie śniegiem: | 5400 |
| Obciążenie wiatrem: | 4000 |
| Typ modułu: | Moduły TOPCon, Moduły o wysokiej wydajności, Moduły szkło-szkło |
od 06.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d947465047f8561e89c1032d7326c696",
"item_brand": "",
"item_name": "Trina 470 TSM-NEG9R.28 Vertex S+ Doppelglas",
"item_id": "15480",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Moduły",
"item_category2": "Trina",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d947465047f8561e89c1032d7326c696"
}
}
meteocontrol VCOM konfiguracja systemu do 1 MWp
- Art. Nr.: 7094
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d95573150ddf524398b6e8294d6a8112",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM konfiguracja systemu do 1 MWp",
"item_id": "7094",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d95573150ddf524398b6e8294d6a8112"
}
}
Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS
- Art. Nr.: 12578
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d98d88d6130a5ae38f604b9e4dcf4551",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log rozszerzona licencja na transmisję FTP/FTPS",
"item_id": "12578",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d98d88d6130a5ae38f604b9e4dcf4551"
}
}
Stäubli walizka narzędziowa dla instalatora PV
- Typ producenta: PV-Installer Tool Case SET
- Art. Nr.: 9504
| Rodzaj akcesoriów: | Narzędzia |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d9bf17a898285fab800f4ac1bdac09d0",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli walizka narzędziowa dla instalatora PV",
"item_id": "9504",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d9bf17a898285fab800f4ac1bdac09d0"
}
}
Wyłącznik przeciwpożarowy Santon do 2 MPP, 40 A, MC4
- Typ producenta: DFSHP-14-MC4
- Art. Nr.: 4754
| Rodzaj akcesoriów: | Wyłącznik przeciwpożarowy |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "da24c574c78b566aac7f116a5e379fd4",
"item_brand": "",
"item_name": "Wyłącznik przeciwpożarowy Santon do 2 MPP, 40 A, MC4",
"item_id": "4754",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Santon",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "da24c574c78b566aac7f116a5e379fd4"
}
}
SMA Sunny Tripower 3.0
- Typ producenta: STP3.0-3AV-40
- Art. Nr.: 3657
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 3 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | Speedwire / WebConnect / WLAN / RS485 Tigo |
| Napięcia: | 140 - 800 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "da2b96f7177250e6a79e1c9c8c1f9c53",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower 3.0",
"item_id": "3657",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "da2b96f7177250e6a79e1c9c8c1f9c53"
}
}
SMA SI 6.0H-13 3-fazowy zestaw
- Art. Nr.: 4667
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik akumulatorowy |
| AC - moc: | 13,6 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Speedwire |
| Napięcia: | 48 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dadd4e9fbddd5951b1656323fb08e8e5",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA SI 6.0H-13 3-fazowy zestaw",
"item_id": "4667",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dadd4e9fbddd5951b1656323fb08e8e5"
}
}
GoodWe Lynx D 15 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20
- Art. Nr.: 13184
| Falowniki/Inwertery: | GW10K-ET-20 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 15 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dc6fd007995456468ef9e2f6770cfacd",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 15 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20",
"item_id": "13184",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dc6fd007995456468ef9e2f6770cfacd"
}
}






