Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Fronius Primo Gen24 5.0 Plus
- Art. Nr.: 4969
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 5 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | Ethernet, WLAN, RS485 |
| Napięcia: | 65 - 530 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e2de38fc2fd45fa2a6317c1bcf0a231a",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Primo Gen24 5.0 Plus",
"item_id": "4969",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Fronius",
"item_category2": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e2de38fc2fd45fa2a6317c1bcf0a231a"
}
}
SolarEdge optymalizator S1400-1GMZMBWD
- Typ producenta: S1400-1GMZMBWD
- Art. Nr.: 11391
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, Kabel: 1,8 m/(+) 5,7 m (-) 0,1 m |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e34bf425633656bb95b6aeab80084f63",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optymalizator S1400-1GMZMBWD",
"item_id": "11391",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e34bf425633656bb95b6aeab80084f63"
}
}
Tigo TS4-X-O - moduły o mocy do 800 W (MC4)
- Typ producenta: 501-340612-2501 / 501-340612-2502
- Art. Nr.: 12765
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | WiFi, PLC, kabel 0,62 / 1,20 m |
| Napięcia: | 20 - 80 Wolt |
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e35d31f0f2a35a77ad2a969d38974160",
"item_brand": "",
"item_name": "Tigo TS4-X-O - moduły o mocy do 800 W (MC4)",
"item_id": "12765",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Tigo",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e35d31f0f2a35a77ad2a969d38974160"
}
}
SMA Sunny Tripower CORE 1 System montażowy
- Typ producenta: Universal Montagesystem
- Art. Nr.: 4192
| Rodzaj akcesoriów: | Akcesoria montażowe |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e383f34ce6305f3a9fb54c63212c60b3",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Tripower CORE 1 System montażowy",
"item_id": "4192",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SMA",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e383f34ce6305f3a9fb54c63212c60b3"
}
}
Solinteg MHT - 10K - 25
- Typ producenta: MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14839
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 10 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485 |
| Napięcia: | 200-950 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e3eabe4718535d03bc177150a6f1d7c4",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg MHT - 10K - 25",
"item_id": "14839",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Solinteg",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e3eabe4718535d03bc177150a6f1d7c4"
}
}
Solar-Log Pro 380 CT 500A Przekładnik pomiarowy
- Art. Nr.: 3705
| Systemy zarządzania energią: | Akcesoria, Komercyjne, Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e42118336e8b50258d84b5271d0af2ed",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar-Log Pro 380 CT 500A Przekładnik pomiarowy",
"item_id": "3705",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SolarLog",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e42118336e8b50258d84b5271d0af2ed"
}
}
Sunways ACR-DTSD1352-C1(6)A
- Typ producenta: ACR-DTSD1352-C1(6)A
- Art. Nr.: 8774
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja, Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
od 13.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e4344faaf34a574b9dd6159fb8cc564a",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways ACR-DTSD1352-C1(6)A",
"item_id": "8774",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e4344faaf34a574b9dd6159fb8cc564a"
}
}
Przewód w płaszczu NYM-J 5x4 mm², szpula 50m
- Art. Nr.: 5014
| Rodzaj akcesoriów: | Kable instalacyjne AC |
|---|
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e474f4460550532b8a95b7adc87bc993",
"item_brand": "",
"item_name": "Przewód w płaszczu NYM-J 5x4 mm², szpula 50m",
"item_id": "5014",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Diverse",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e474f4460550532b8a95b7adc87bc993"
}
}
SMART1 EMS konfiguracja systemu
- Art. Nr.: 11082
| Systemy zarządzania energią: | Licencja, Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e5063655037457e09fe9694b4edc5e03",
"item_brand": "",
"item_name": "SMART1 EMS konfiguracja systemu ",
"item_id": "11082",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SMART1",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e5063655037457e09fe9694b4edc5e03"
}
}
enwitec Ochrona przepięciowa DC Typ II, 1 MPPT
- Typ producenta: GAK-enwitec-S-1000-4(x2)Sxx-X-Y-PC-1.0
- Art. Nr.: 4269
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e5d146e0bd3d56e59c3d6f84b8daed75",
"item_brand": "",
"item_name": "enwitec Ochrona przepięciowa DC Typ II, 1 MPPT",
"item_id": "4269",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Enwitec",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e5d146e0bd3d56e59c3d6f84b8daed75"
}
}
Urządzenie komunikacyjne Sungrow EyeM4
- Typ producenta: EyeM4C
- Art. Nr.: 4396
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e659af54c1f4504493c31369689e4201",
"item_brand": "",
"item_name": "Urządzenie komunikacyjne Sungrow EyeM4",
"item_id": "4396",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Sungrow",
"item_category3": "Ostatnie sztuki and outlet",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e659af54c1f4504493c31369689e4201"
}
}
GoodWe ET 40- GW40K-ET-10 (AFCI)
- Typ producenta: GW40K-ET-10 (AFCI+SPDII)
- Art. Nr.: 12750
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 40 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi, LAN, CAN |
| Napięcia: | 200 - 800 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e683179419fd53fa9a6a5eb71248031b",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET 40- GW40K-ET-10 (AFCI)",
"item_id": "12750",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e683179419fd53fa9a6a5eb71248031b"
}
}






