Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Dyness Tower T10 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT
- Art. Nr.: 8956
| Falowniki/Inwertery: | Sunways STH-10KTL-HT |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Dyness Tower T10 |
| Pojemność netto: | 9,6 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eca573f9dd3f562293230f02c1165785",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower T10 z Sunways Hybrid STH-10KTL-HT",
"item_id": "8956",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Dyness and Sunways",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eca573f9dd3f562293230f02c1165785"
}
}
Maksymalny plan usług
- Art. Nr.: 10964
| Rodzaj akcesoriów: | Inne |
|---|
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "edfa5f376b04512d8b336eb198426e19",
"item_brand": "",
"item_name": "Maksymalny plan usług ",
"item_id": "10964",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Memodo",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "edfa5f376b04512d8b336eb198426e19"
}
}
Sigenergy hybrydowy falownik 60 kW z funkcją backup
- Typ producenta: Sigen PV 60M1-HYB
- Art. Nr.: 15094
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 5 |
| AC - moc: | 60 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G/2G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ee9e3700effc5f5f99ecffac99760c7a",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy hybrydowy falownik 60 kW z funkcją backup",
"item_id": "15094",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ee9e3700effc5f5f99ecffac99760c7a"
}
}
SolaX X3-MGA-40K-G2 mit AFCI
- Typ producenta: X3-MGA-40K-G2
- Art. Nr.: 12013
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 40 kW |
| Gwarancja: | 5+1 lat |
| Komunikacja: | RS485 / USB / DRM |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-MGA-40K-G2 mit AFCI",
"item_id": "12013",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "efb354fe9b1d568496877e74184126ed"
}
}
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eff219851e265f07b7a19e38fab48a29",
"item_brand": "",
"item_name": "kontrola warunków pogodowych Remote Power Control licencja 3 MWp blueLog XC",
"item_id": "6372",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eff219851e265f07b7a19e38fab48a29"
}
}
Fronius Tauro Floor racks
- Art. Nr.: 6494
| Rodzaj akcesoriów: | Akcesoria montażowe |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eff2f84c24135573b5c17341097e1fc5",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Tauro Floor racks",
"item_id": "6494",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eff2f84c24135573b5c17341097e1fc5"
}
}
SolarEdge optymalizator - S1200-1GM4MBV
- Typ producenta: S1200-1GM4MBV
- Art. Nr.: 9333
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Komunikacja: | Powerline, Kabel: 0,1 m/(+) 5,3 m (-) 0,10 m |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
od 29.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f09996de69b05f1fb0f20a0020202177",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge optymalizator - S1200-1GM4MBV",
"item_id": "9333",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f09996de69b05f1fb0f20a0020202177"
}
}
Fronius GEN24 Plus kontroler zapasowy 3P-35A
- Typ producenta: 4,240,047,CK
- Art. Nr.: 12513
| Rodzaj akcesoriów: | BackUp |
|---|
od 04.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f14a3dac9362549aa365874db63f34b3",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius GEN24 Plus kontroler zapasowy 3P-35A",
"item_id": "12513",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f14a3dac9362549aa365874db63f34b3"
}
}
Pylontech Force H1 21,3 kWh z GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Art. Nr.: 12367
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET 25 - GW25K-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H1 21,31 kWh |
| Pojemność netto: | 20,24 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f19ca05d999455adbe227ed5763e0688",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H1 21,3 kWh z GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "12367",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f19ca05d999455adbe227ed5763e0688"
}
}
SMA Sunny Boy 3.0
- Typ producenta: SB3.0-1AV-41
- Art. Nr.: 3892
| Faza: | 1 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 3 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Speedwire/WebConnect, RS485 |
| Napięcia: | 110 - 600 Wolt |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f1cf0ff67c6b585c80cadafa1e6b353b",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Boy 3.0",
"item_id": "3892",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f1cf0ff67c6b585c80cadafa1e6b353b"
}
}
Solinteg E2BR-S80K-R
- Typ producenta: E2BR
- Art. Nr.: 15490
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Indoor |
| Pojemność użytkowa: | 72,27 kWh |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f1d783df7e5959209f913a0ff3c693f6",
"item_brand": "",
"item_name": " Solinteg E2BR-S80K-R",
"item_id": "15490",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f1d783df7e5959209f913a0ff3c693f6"
}
}
Sigenergy hybrydowy falownik 100 kW
- Typ producenta: Sigen PV 100M1-HYA
- Art. Nr.: 15101
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 8 |
| AC - moc: | 100 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Komunikacja: | WLAN, Ethernet, RS485, 4G/3G |
| Napięcia: | 160 - 1000 Wolt |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f21a3c2f1b9f5ef496c38fa0ca8d0993",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy hybrydowy falownik 100 kW ",
"item_id": "15101",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f21a3c2f1b9f5ef496c38fa0ca8d0993"
}
}






