Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe SMT - GW25K-MT
- Typ producenta: GW25K-MT
- Art. Nr.: 13029
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 25 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi |
| Napięcia: | 200 - 950 Wolt |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f74a809dde745c7f9a89d28c54bfb623",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SMT - GW25K-MT",
"item_id": "13029",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f74a809dde745c7f9a89d28c54bfb623"
}
}
SolaX X3-HYB-15.0-P G4 PRO
- Typ producenta: X3-HYB-15.0-P
- Art. Nr.: 14194
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 3 |
| AC - moc: | 15 kW |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Napięcia: | 110-950 Wolt |
od 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f7880bc3008552f1910812e3c359b7e3",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-HYB-15.0-P G4 PRO",
"item_id": "14194",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7880bc3008552f1910812e3c359b7e3"
}
}
Sunways moduł LAN
- Art. Nr.: 7116
| Rodzaj akcesoriów: | Komunikacja, Rejestrator danych / Monitoring |
|---|
Na zamówienie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f7c66f5a3e9c5136985a70a5b255e367",
"item_brand": "",
"item_name": "Sunways moduł LAN",
"item_id": "7116",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sunways",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7c66f5a3e9c5136985a70a5b255e367"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Pojemność netto: | 9,2 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny, KfW 442 Pakete |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f7f1495bbc13526987f2f6509381cb3b",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet SolarEdge Home z zasilaniem awaryjnym i stacją ładowania, SE10K-RWB48 oraz 9,2 kWh",
"item_id": "12177",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Systemy magazynowania energii",
"item_category3": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f7f1495bbc13526987f2f6509381cb3b"
}
}
Sigenergy SigenStack Sub Base 0.5C
- Typ producenta: SigenStack Base SUB-0.5C
- Art. Nr.: 15064
| Przeznaczenie: | Outdoor |
|---|---|
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika, Modułowe z falownikiem |
od 28.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f81e11869cc35decb8e1c10a49346b18",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenergy SigenStack Sub Base 0.5C",
"item_id": "15064",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Sigenergy",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f81e11869cc35decb8e1c10a49346b18"
}
}
GoodWe EzManager3000
- Typ producenta: LEM0000-01-00P
- Art. Nr.: 14910
| Typ montażu: | Szyna DIN |
|---|
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f84c8d9f19a259659cbcf5c5055a9b73",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EzManager3000",
"item_id": "14910",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f84c8d9f19a259659cbcf5c5055a9b73"
}
}
SMA Sunny Home Manager 2.0
- Art. Nr.: 2781
| Systemy zarządzania energią: | Prywatne |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f851c43d16a85d83b49397b02bf44fe0",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA Sunny Home Manager 2.0",
"item_id": "2781",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f851c43d16a85d83b49397b02bf44fe0"
}
}
BYD BATTERY-BOX PREMIUM PDU (Base+Cover) LVS 4.0
- Typ producenta: 12940054-00
- Art. Nr.: 14525
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
|---|---|
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f8ade6f0d96559239eb107294dd654d3",
"item_brand": "",
"item_name": "BYD BATTERY-BOX PREMIUM PDU (Base+Cover) LVS 4.0",
"item_id": "14525",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "BYD",
"item_category2": "Magazyny energii",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f8ade6f0d96559239eb107294dd654d3"
}
}
Optymalizator SolarEdge P401I
- Typ producenta: P401I-5RM4MRM
- Art. Nr.: 5711
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 25 lat |
| Napięcia: | 8 - 60 Wolt |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f95736c4ab875a22b087c2fa75c2066f",
"item_brand": "",
"item_name": "Optymalizator SolarEdge P401I",
"item_id": "5711",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Falowniki",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f95736c4ab875a22b087c2fa75c2066f"
}
}
Stäubli MC4-EVO 2 gniazdo 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm
- Typ producenta: PV-KBT4-EVO 2/6I-UR
- Art. Nr.: 6521
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fa509b3807ed5f9c84860bf3d494deec",
"item_brand": "",
"item_name": "Stäubli MC4-EVO 2 gniazdo 4-6 mm², śr. 4,7-6,4 mm",
"item_id": "6521",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fa509b3807ed5f9c84860bf3d494deec"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Low Voltage Battery 9.2 kWh |
| Pojemność netto: | 9,2 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fa5e83f236095156b2189644feb1c103",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet zasilania awaryjnego SolarEdge Home z SE10K-RWB48 i akumulatorem o pojemności 9,2 kWh",
"item_id": "12172",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "Systemy magazynowania energii",
"item_category3": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fa5e83f236095156b2189644feb1c103"
}
}
GoodWe Lynx D 5 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 – GW10K-ET-20
- Art. Nr.: 13180
| Falowniki/Inwertery: | GW10K-ET-20 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 5 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fad1dc14511853ad855ae4eaa087c69c",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 5 kWh z falownikiem GoodWe ET G2 – GW10K-ET-20",
"item_id": "13180",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fad1dc14511853ad855ae4eaa087c69c"
}
}






