Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
Solinteg M2HT - 50K - 150
- Typ producenta: M2HT-50K-150
- Art. Nr.: 14815
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 50 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485 |
| Napięcia: | 200-950 Wolt |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fad7d0f12e235c2c8ffbd30a59f44a87",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg M2HT - 50K - 150",
"item_id": "14815",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Falowniki",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fad7d0f12e235c2c8ffbd30a59f44a87"
}
}
meteocontrol VCOM licencja do 100 kWp przez okres 5 lat
- Art. Nr.: 12566
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fae2e66a96f5547582448514fd20bac8",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM licencja do 100 kWp przez okres 5 lat",
"item_id": "12566",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fae2e66a96f5547582448514fd20bac8"
}
}
Optymalizator SolarEdge P1100-4RM4MBT
- Typ producenta: P1100-4RM4MBT
- Art. Nr.: 6867
| Typ falownika: | Optymalizatory |
|---|---|
| MPP-Tracker: | 1 |
| AC - moc: | 1,1 kW |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Napięcia: | 12,5 - 105 Wolt |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fb4d5e13275b533dae7c77ab8dff33ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Optymalizator SolarEdge P1100-4RM4MBT",
"item_id": "6867",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fb4d5e13275b533dae7c77ab8dff33ce"
}
}
Skrzynka przeciwprzepięciowa R-FVE-DC1 EATON IKA, klasa ochrony I+II
- Typ producenta: R-DC1T1-10+1
- Art. Nr.: 12042
| Rodzaj akcesoriów: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
|---|
od 06.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fbc6854c6ce955ba92e3b6947ad9596c",
"item_brand": "",
"item_name": "Skrzynka przeciwprzepięciowa R-FVE-DC1 EATON IKA, klasa ochrony I+II",
"item_id": "12042",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Specjalne oferty",
"item_category2": "A-Z Traders",
"item_category3": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fbc6854c6ce955ba92e3b6947ad9596c"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET
- Typ producenta: GW6.5KN-ET
- Art. Nr.: 11372
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik asymetryczny, Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 2 |
| AC - moc: | 6,5 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi |
| Napięcia: | 200 - 850 Wolt |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fd324d44ee275c4da9c409f1acff4909",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "11372",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fd324d44ee275c4da9c409f1acff4909"
}
}
Gwintownica MC4, 2,5/4/6 mm²
- Typ producenta: PV-ES-CZM-19100
- Art. Nr.: 9065
| Rodzaj akcesoriów: | Narzędzia |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fd3a5d10ada3519b8a6eb8a8f6ca1a8c",
"item_brand": "",
"item_name": "Gwintownica MC4, 2,5/4/6 mm²",
"item_id": "9065",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Stäubli",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fd3a5d10ada3519b8a6eb8a8f6ca1a8c"
}
}
meteocontrol SFTP / FTP-Push blue´Log XM / XC Lizenz
- Art. Nr.: 6025
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | Szyna DIN |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fe1fe487f14f59a49cc6df44ce4dbeb2",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol SFTP / FTP-Push blue´Log XM / XC Lizenz",
"item_id": "6025",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fe1fe487f14f59a49cc6df44ce4dbeb2"
}
}
Opaska kablowa 300 x 3,6 mm, czarna, odporna na UV
- Art. Nr.: 3579
| Rodzaj akcesoriów: | Akcesoria montażowe |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fe652219a89e51258443b28a161923e3",
"item_brand": "",
"item_name": "Opaska kablowa 300 x 3,6 mm, czarna, odporna na UV",
"item_id": "3579",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "HIS",
"extra": {
"minPurchase": "100",
"shopware_id": "fe652219a89e51258443b28a161923e3"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat GW5K-DT
- Typ producenta: GW5K-DT, SDT G2 Serie
- Art. Nr.: 7317
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fe95f3cfb41b58398ca5af6ec36ab99e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat GW5K-DT",
"item_id": "7317",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fe95f3cfb41b58398ca5af6ec36ab99e"
}
}
SolarEdge Czujnik temperatury modułu
- Typ producenta: SE1000-SEN-TMOD-S2
- Art. Nr.: 862
| Rodzaj akcesoriów: | Czujniki |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ff68f3eb00b456539fa76e7f3ec4b827",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Czujnik temperatury modułu",
"item_id": "862",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ff68f3eb00b456539fa76e7f3ec4b827"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Backup-Interface inkl. Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny, KfW 442 Pakete |
od 17.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ffbab765f48150b8966da781889d1d3c",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet SolarEdge Home z zasilaniem awaryjnym i stacją ładowania, SE10K-RWB48 oraz 13,8 kWh",
"item_id": "12178",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ffbab765f48150b8966da781889d1d3c"
}
}
Magazyn energii SMA 3.2
- Art. Nr.: 10333
| Pojemność netto: | 3,28 kWh |
|---|---|
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Cykle: | 8.000 |
| Gwarancja: | 10 Jahre |
| Typ magazynu energii: | Wysokonapięciowe magazyny energii |
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "2d61e24258cd529288ef8d82c0743e08",
"item_brand": "",
"item_name": "Magazyn energii SMA 3.2",
"item_id": "10333",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Magazyny energii",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "2d61e24258cd529288ef8d82c0743e08"
}
}






