Polnisch
Filtry
–
–
–
–
–
–
–
–
SolaX skrzynka adaptera G2
- Art. Nr.: 11265
| Rodzaj akcesoriów: | Inne |
|---|
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e69249150ff154b7b1c60e321eed529d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX skrzynka adaptera G2",
"item_id": "11265",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "SolaX",
"item_category2": "Akcesoria",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e69249150ff154b7b1c60e321eed529d"
}
}
meteocontrol VCOM licencja do 250 kWp na 2 lata
- Art. Nr.: 7098
| Systemy zarządzania energią: | Komercyjne, Licencja |
|---|---|
| Typ montażu: | pozostałe |
od 30.04.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e7066b940c3e55678d38e694c5618bae",
"item_brand": "",
"item_name": "meteocontrol VCOM licencja do 250 kWp na 2 lata",
"item_id": "7098",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "EMS",
"item_category2": "meteocontrol",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e7066b940c3e55678d38e694c5618bae"
}
}
GoodWe gwarancja na 10 lat GW60KS-MT
- Typ producenta: GW60KS-MT
- Art. Nr.: 8870
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e74b28c70ee95ffc87d0fbba5fb14327",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe gwarancja na 10 lat GW60KS-MT",
"item_id": "8870",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e74b28c70ee95ffc87d0fbba5fb14327"
}
}
Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 500m czarny
- Typ producenta: 713531
- Art. Nr.: 5752
| Rodzaj akcesoriów: | Kable solarne DC |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e766b11a31cc5290a41b1e4ee29da4cb",
"item_brand": "",
"item_name": "Kabel solarny HELUKABEL Solarflex H1Z2Z2-K 6,0 mm² 500m czarny",
"item_id": "5752",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Helukabel",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e766b11a31cc5290a41b1e4ee29da4cb"
}
}
Sungrow Y-connector
- Typ producenta: B0B01253
- Art. Nr.: 13160
| Rodzaj akcesoriów: | Złącza |
|---|
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e7dfe7c6c9365dbb98a9fe99db73b209",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow Y-connector",
"item_id": "13160",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e7dfe7c6c9365dbb98a9fe99db73b209"
}
}
Solinteg E2BR-S64K-R
- Typ producenta: E2BR
- Art. Nr.: 15491
| Typ baterii: | LFP |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Indoor |
| Pojemność użytkowa: | 57,87 kWh |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Typy magazynów energii: | Modułowe bez falownika |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e899ca4546f9544692dbeeb6ebe7f09f",
"item_brand": "",
"item_name": "Solinteg E2BR-S64K-R",
"item_id": "15491",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solinteg",
"item_category2": "Komercyjne akumulatory",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e899ca4546f9544692dbeeb6ebe7f09f"
}
}
GoodWe Gwarancja na 10 lat GW3048-EM
- Typ producenta: GW3048-EM, EM-Serie
- Art. Nr.: 4972
| Typ falownika: | Przedłużenie gwarancji |
|---|
od 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ea13d367c02e5053b1c58a60a819b944",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Gwarancja na 10 lat GW3048-EM",
"item_id": "4972",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ea13d367c02e5053b1c58a60a819b944"
}
}
| Rodzaj akcesoriów: | Kable akumulatorowe 48V |
|---|
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eb58f47054f85f1994d3075ed3ff3bab",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech – zestaw kabli falownik-wieża do magazynów energii US5000",
"item_id": "14264",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "Pylontech",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eb58f47054f85f1994d3075ed3ff3bab"
}
}
Pylontech Force H3 25,6 kWh z GoodWe ET 25 - GW25K-ET
- Art. Nr.: 13889
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET 25 - GW25K-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H3 25,6 kWh |
| Pojemność netto: | 24,32 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eb7766fcff8f54a0bdbc94a1560c150b",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 25,6 kWh z GoodWe ET 25 - GW25K-ET",
"item_id": "13889",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eb7766fcff8f54a0bdbc94a1560c150b"
}
}
Switch TP-Link TL-SG105E Gigabit 5 portów
- Art. Nr.: 2919
| Rodzaj akcesoriów: | Sieć (LAN / WIFI) |
|---|
W magazynie
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "eb91b0d3aab4593c81d1663552cee263",
"item_brand": "",
"item_name": "Switch TP-Link TL-SG105E Gigabit 5 portów",
"item_id": "2919",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Akcesoria",
"item_category2": "TP-Link",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "eb91b0d3aab4593c81d1663552cee263"
}
}
Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 8 kW
- Typ producenta: S6-EH3P8K-H-EU
- Art. Nr.: 13713
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik hybrydowy |
| MPP-Tracker: | 4 |
| AC - moc: | 8 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | CAN, RS485, WiFi |
| Napięcia: | 200 - 850 Wolt |
od 31.08.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ec3a4f3dca4a5f67b5a03e4ffe76ad69",
"item_brand": "",
"item_name": "Solis S6 inwerter 3-fazowy, hybrydowy, moc - 8 kW",
"item_id": "13713",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Solis",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ec3a4f3dca4a5f67b5a03e4ffe76ad69"
}
}
Sungrow SG125CX-P2
- Typ producenta: SG125CX-P2-V113
- Art. Nr.: 13230
| Faza: | 3 |
|---|---|
| Typ falownika: | Falownik PV, Falownik projektowy |
| MPP-Tracker: | 12 |
| AC - moc: | 125 kW |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Komunikacja: | RS485, WiFi und Ethernet optional |
| Napięcia: | 180-1000 Wolt |
od 15.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ec4d576d1ca0539ea3d95f5df41d0fe1",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SG125CX-P2",
"item_id": "13230",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "0cf8abf53f045e6f88d5c774dec1b116",
"item_list_name": "",
"item_category": "Falowniki",
"item_category2": "Specjalne oferty",
"item_category3": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ec4d576d1ca0539ea3d95f5df41d0fe1"
}
}






