Systemy magazynowania energii
Filtry
SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 15.3 kWh
- Art. Nr.: 12776
| Falowniki/Inwertery: | SolaX X3-IES-15K (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | TP-HS50E - 15.3 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3b73a57c4d9056a1a177a4f9300dccac",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-IES-15K (AFCI) - 15.3 kWh",
"item_id": "12776",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3b73a57c4d9056a1a177a4f9300dccac"
}
}
Dyness Tower T17 z Solinteg MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14851
| Falowniki/Inwertery: | Solinteg MHT-10K-25 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Dyness Tower T17 |
| Pojemność netto: | 16 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 10.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3cfa6c5376065fecbe53c7db28997e7b",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower T17 z Solinteg MHT-10K-25",
"item_id": "14851",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Solinteg and Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3cfa6c5376065fecbe53c7db28997e7b"
}
}
Pylontech Force H3 30,72 kWh z GoodWe ET 29.9 - GW29.9K-ET
- Art. Nr.: 13890
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET 29 - GW29.9K-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H3 30,72 kWh |
| Pojemność netto: | 29,17 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "45118c61009a5b03b3183c2eb0d164dc",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 30,72 kWh z GoodWe ET 29.9 - GW29.9K-ET",
"item_id": "13890",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "45118c61009a5b03b3183c2eb0d164dc"
}
}
Dyness Tower T21 z Solinteg MHT-10K-25
- Art. Nr.: 14883
| Falowniki/Inwertery: | Solinteg MHT-10K-25 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Dyness Tower T21 |
| Pojemność netto: | 19,2 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 10.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "474b85118bf15fb4b93ee35511dca126",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower T21 z Solinteg MHT-10K-25",
"item_id": "14883",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Solinteg and Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "474b85118bf15fb4b93ee35511dca126"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE10K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 18,4 kWh |
| Pojemność netto: | 18,4 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny, KfW 442 Pakete |
od 05.10.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4d0e5291922859fa839bdf0c6c1d7043",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet kombi SolarEdge Home ze stacją ładującą, SE10K-RWB48 i 18,4 kWh",
"item_id": "12587",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4d0e5291922859fa839bdf0c6c1d7043"
}
}
SolaX X3-IES-10K (AFCI) - 10.2 kWh
- Art. Nr.: 12773
| Falowniki/Inwertery: | SolaX X3-IES-10K (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | TP-HS50E - 10.2 kWh |
| Pojemność netto: | 9,2 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy lit |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4d37166a11345d49993db5256d36a519",
"item_brand": "",
"item_name": "SolaX X3-IES-10K (AFCI) - 10.2 kWh",
"item_id": "12773",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolaX and SolaX",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4d37166a11345d49993db5256d36a519"
}
}
Sungrow SBH400 z Sungrow SH20T
- Art. Nr.: 13531
| Falowniki/Inwertery: | Sungrow Hybrid SH20T |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Sungrow SBH400 |
| Pojemność netto: | 40,0 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 18.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50190f7987c552b9afde461fec2aeb94",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH400 z Sungrow SH20T",
"item_id": "13531",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50190f7987c552b9afde461fec2aeb94"
}
}
Pylontech Force H3 15,36 kWh z GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)
- Art. Nr.: 13887
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H3 15,36 kWh |
| Pojemność netto: | 14,73 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "524a709d55605460b6bf0e7b1d2ee8b6",
"item_brand": "",
"item_name": "Pylontech Force H3 15,36 kWh z GoodWe ET G2 - GW15K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13887",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"item_category3": "Specjalne oferty",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "524a709d55605460b6bf0e7b1d2ee8b6"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | GoodWe ET G2 - GW10K-ET-20 (AFCI) |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Pylontech Force H3 10,24 kWh |
| Pojemność netto: | 9,69 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "580f7b75a86c5ef0a2960797b32c5daa",
"item_brand": "",
"item_name": "Zestaw Pylontech Force H3 10,24 kWh z falownikiem GoodWe GW10K-ET-20 (AFCI)",
"item_id": "13885",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Pylontech and GoodWe",
"item_category3": "Specjalne oferty",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "580f7b75a86c5ef0a2960797b32c5daa"
}
}
| Falowniki/Inwertery: | SolareEdge Home Hub-Wechselrichter SE8K-RWB48 |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | SolarEdge Home Batterie-Niedervolt 13,8 kWh |
| Pojemność netto: | 13,8 kWh |
| Typ baterii: | 48-woltowy fosforan litowo-żelezowy |
| Akcesoria: | Energiezähler, Verkabelung, Ladestation |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator 48 V, Dom jednorodzinny, KfW 442 Pakete |
od 03.02.2027
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5c74987110a85117a2cc00a9b98c7c38",
"item_brand": "",
"item_name": "Pakiet kombi SolarEdge Home ze stacją ładującą, SE8K-RWB48 i 13,8 kWh",
"item_id": "12586",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "SolarEdge and SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5c74987110a85117a2cc00a9b98c7c38"
}
}
Sungrow SBH 15 kWh z falownikiem Sungrow SH10T
- Art. Nr.: 13156
| Falowniki/Inwertery: | Sungrow Hybrid SH10T |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | Sungrow SBH150 |
| Pojemność netto: | 15,0 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "671c13330e785b0e80d89cd8339e0735",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow SBH 15 kWh z falownikiem Sungrow SH10T ",
"item_id": "13156",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "Sungrow and Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "671c13330e785b0e80d89cd8339e0735"
}
}
GoodWe Lynx D 15 kWh z GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET
- Art. Nr.: 13146
| Falowniki/Inwertery: | GW10KN-ET |
|---|---|
| Faza: | 3 |
| Bateria: | LX D5.0-10 |
| Pojemność netto: | 15 kWh |
| Typ baterii: | Wysokonapięciowy fosforan litowo-żelazowy |
| Rodzaj pakietu: | 3-fazowe, Akumulator wysokonapięciowy, Dom jednorodzinny |
od 02.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6ab773c8a5495bdba8a227381313a13e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 15 kWh z GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "13146",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "259001d9c005514aab1e8387c3d6b99a",
"item_list_name": "",
"item_category": "Systemy magazynowania energii",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6ab773c8a5495bdba8a227381313a13e"
}
}






