• Szukaj
  • Powiadomienia
  • Ulubione
  • Moje konto
  • Koszyk

Memodo po raz pierwszy uczestniczy w targach ENEX Kielce

memodo_targi_grafiki_blog_1200x800
Zaktualizowane 23. lutego 2023
2 min. czas czytania
Marta Sawicka
Marta Sawicka

Po Niemczech, Czechach czy Holandii, przyszedł czas na Polskę... Memodo, międzynarodowa hurtownia PV zaprezentuje swoją ofertę również polskim klientom na targach ENEX Kielce. Serdecznie zapraszamy na jubileuszową, a zarazem rekordową edycję, która odbędzie 8 i 9 marca. Znajdziecie nas na stoisku 36 w hali F!

XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiadają się rekordowe. Swoją obecność zapowiedziało ponad 200 wystawców. Wśród nich także Memodo – międzynarodowa hurtownia fotowoltaiczna, która oferuje szeroki wybór komponentów czołowych producentów takich jak: SolarEdge, GoodWe, Sungrow, BYD, Pylontech, Jinko czy MeyerBurger.

Memodo na targach ENEX Kielce

Targi Enex będą wyjątkową okazją, by poznać cały polski zespół Memodo, który w ostatnim czasie urósł w siłę. Na naszym stoisku, przy dobrej kawie, będzie można porozmawiać m.in. z naszym doświadczonym Account Managerem Pawłem Wroniakiem, a także nowymi kolegami działu sprzedaży - Łukaszem Machałą oraz Grzegorzem Bieńkiem. Nie zabraknie także przedstawicieli niemieckiego Memodo. Meeting point Memodo będzie można znaleźć w hali F, stoisko numer 36.

Partnerzy Memodo

W Kielcach nie zabraknie także licznej reprezentacji producentów, których rozwiązania znajdują się w ofercie Memodo. Już teraz cieszymy się na spotkania z naszymi partnerami: BMZ, Fronius, GoodWe, Kostal, LG, SMA, SolarEdge, Sungrow, Jolywood, Alumero, Bosch, Solis, K2. Chętnie odpowiemy również o wszystkich nowościach 2023 roku, w tym rozwiązaniach związanych z magazynowaniem energii i pompami ciepła.

Webinar: nowości produktowe 2023

Dla tych, którzy nie mogą pojawić się w Kielcach, przygotowujemy specjalne spotkanie online. Opowiemy o wszystkich najciekawszych rozwiązaniach i trendach branży fotowoltaicznej w 2023 roku. Memodo ma w swoim portfolio szeroką ofertę modułów, falowników, systemów magazynowania energii, stacji ładowania czy pomp ciepła. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na webinar, który odbędzie się już 15 marca o godzinie 10.00. Po nagraniu, będzie go można obejrzeć w Archiwum Webinarów.

Oferta Memodo w 2023 roku

To może Cię zainteresować
Proszę czekać, ładują się powiadomienia...
Powiadomienia
    Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas ładowania powiadomień.
    Pliki cookie @ Memodo są po ty, by uczynić Twoją wizytę w sklepie internetowym Memodo jeszcze bardziej wyjątkową.

    Informacje o plikach cookie