Uczciwe ceny dostawy
Więcej niż 5000 zadowolonych instalatorów
Wiedza specjalistyczna i webinary
Hotline +48 729 975 469
Alumero System montażu zewnętrznego - Aerocompact
Alumero System montażu zewnętrznego - Aerocompact
Alumero System montażu zewnętrznego - Aerocompact
POLECAMY!
   

Alumero System montażu zewnętrznego - Aerocompact

  • Alumero
  • 7402

Ceny wyświetlają się tylko zarejestrowanym klientom.

Indywidualne planowanie projektów fotowoltaicznych montowanych na gruncie z... więcej

Indywidualne planowanie projektów fotowoltaicznych montowanych na gruncie z wykorzystaniem systemu Alumero Aerocompact od 30 kWp wzwyż 

Indywidualnie planujemy Twój system montażu na gruncie. Twój opiekun handlowy Memodo z przyjemnością Ci pomoże. Do przygotowania oferty potrzebny jest wypełniony formularz wprowadzania danych Aerocompact.

W przypadku projektów fotowoltaicznych montowanych na ziemi o mocy 30 kWp lub większej oferujemy indywidualny projekt we współpracy z austriackim producentem Alumero. Konstrukcja nośna Alumero charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. Ponadto producent charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości i posiada wieloletnie doświadczenie w branży projektowej. System Aerocompact został przetestowany w tunelu aerodynamicznym i jest balastowany.

Alumero Aerocompact G/G+

Aerocompact G: System na otwartym powietrzu skierowany na południe, o nachyleniu 15° lub 20°.

Aerocompact G+: system wolnostojący skierowany na wschód/zachód o nachyleniu 10°.

Można je mocować przez balastowanie tylko do nachylenia podłoża wynoszącego 10°, po czym wymagane są kotwy gruntowe. Nadaje się do stosowania w miejscach, w których nie ma potrzeby wbijania pali, np. na obszarach ochrony wód, wysypiskach śmieci itp.

 

Tak to się dalej potoczy:

Po otrzymaniu wypełnionego formularza wprowadzania danych zajmiemy się Twoim projektem wspólnie z firmą Alumero. W ścisłej współpracy z klientem opracujemy indywidualny plan. Następnie otrzymasz wstępną ofertę zawierającą szkic projektu. W przypadku pytań technicznych lub dotyczących produktów, my i Alumero jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Ostatnio oglądane